Naruto i Naruto Shippuuden - Odcinki Online i nie tylko!

Senpuu.net - Portal o Naruto Shippuuden

Help desk - Pytania o Naruto i Naruto Shippuuden

Tak, studio Pierrot maczało palce w obu seriach.
Hashirama żył jeszcze sporo czasu po śmierci Madary. Obiło mi się o uszy że zabił go Kakuzu ale w datebooku pisze że Hashirama go pokonał. Przeszukując różne źródła, nie natchnęłam się na przyczynę śmierci pierwszego.
Studiów produkujących anime (niekoniecznie na bazie mang) jest bardzo dużo. Z bardziej znanych są to: A-1 Pictures, Anime International Company, Artland, Bee Train, Bones, Brain's Base, Gainax, Gallop, Gonzo, J.C.Staff, Kyoto Animation, Madhouse, Manglobe, Nippon Animation, OLM, P.A. Works, Pierrot, Production I.G, Satelight, Shaft, Shin-Ei Animation, Studio 4°C, Studio Deen, Studio Ghibli, Sunrise, SynergySP, Tatsunoko Production, TMS Entertainment, Toei Animation, Ufotable, Xebec, White Fox.
Jest to Naruto Shippuuden OST 3 pt. "Minato Saves Kushina".
Śmiem twierdzić, że walkę z mniejszymi problemami wygrałby Gaara. Ówczesne niewielkie umiejętności Sasuke nie pozwoliłyby mu na pokonanie Jinchuuriki, który dodatkowo posiadał niesamowitą piaskową defensywę.
Zacznijmy od tego, że Kurama to prawdziwe imię Dziewięcioogoniastego - nadane mu przez Mędrca Sześciu Ścieżek. W anime większość osób używa słówka "Kyuubi", aby nazwać lisiego demona, ponieważ nie wiedzą jak brzmi jego prawdziwe imię. W mandze natomiast (i od niedawna też w anime) poznaliśmy imiona wszystkich ogoniastych bestii.
Rozmowa ta odbywa się w tomiku 60 mangi Naruto.
Kaguya to kobieta, która zjadła owoc shinju i dzięki temu zyskała chakre, jest matkę Hogoromo czyli Mędrca 6 Ścieżek, jego brata oraz czarnego Zestu. Kaguya jako pierwsza potrafiła manipulować chakrą oraz posiadała byakugana. Czarny Zestu posługując się Madarą sprowadził ją z powrotem, a teraz ona jest głównym antagonistą.
Dzięki żadnej. Senpuu powstało jako autorski system CMS dedykowany właśnie pod ten portal.
Taiga jest jednym z kolegów Konohamaru w Akademii Konohagakure. Kiedy klasa idzie na ćwiczenia, Taiga jest umieszczony w zespole z Rai i Yamane pod kierownictwem Kiby Inuzuka.
177 odc Shippuudena
Już jest. Można go dostać w oficjalnym sklepie JPFu: http://www.mangarden.pl/pl/p/Naruto-tom-64-/882
Jest to odcinek 328 serii Naruto Shippuuden.
Pojemność nie jest niczym ograniczona. Nie usuwamy żadnych prac, chyba, że są to duplikaty.
Wersję bez napisów można zakupić np. na Amazonie. Tzn. jest to wciąż wersja z napisami ale można je wyłączyć całkowicie.
Zależne jest to od indywidualnej oceny za co zostało przyznane. Niektórzy nie będą mogli już w ogóle.
To to samo, jedno to zdrobnienie.
Używał sage mode, odpowiedź więc nasuwa się sama.
Prawdopodobnie odtwarzacz jest zepsuty (bądź usunięty), sam tak czasem mam.
To raczej kwestia Twojej opinii. Według mnie bardziej do Fugaku.
Wszyscy widzą to samo.
Prawdopodobnie tak. Sausuke Uchiha pojawił się na polu bitwy i oznajmił wszystkim, że zamierza wrócić do wioski, aby zostać Hogake. Więc z tego możemy wywnioskować, że "będzie dobry" i "wróci do drużyny 7"
Czemu miałaby nie być (abstrahując od wieku)? Jeśli wnosisz tylko z powodu niektórych jej zachowań, to można założyć, że połowa osób z jej rocznika nie jest w pełni rozwinięta umysłowo.
Matka Naruto pochodziła z klanu Uzumaki, tak samo jak babka Tsunade, jednak nigdy nie zostało powiedziane, by były ze sobą w jakikolwiek sposób spokrewnione. Więc Naruto i Tsunade prawdopodobnie nie są spokrewnieni.
To wie tylko autor mangi.
W odcinku 330 serii Naruto Shippuden. Tak ten odcinek jest na stronie senpuu.
Nie wiem czy to można nazwać walką w odcinku 213 w serii Naruto Shippuden.
Ponieważ umarł.
Oznacza to, że ten komentarz jest wyświetlony po raz pierwszy. Pozwala to łatwo rozróżnić które komentarze już widzieliśmy a które przeglądamy po raz pierwszy.
Była Alextasha, która kamuflowała się w tłumie ^^ chociaż ten kto ją znał, to wypatrzył.
Facebook