Naruto i Naruto Shippuuden - Odcinki Online i nie tylko!

Senpuu.net - Portal o Naruto Shippuuden

Help desk - Pytania o Naruto i Naruto Shippuuden

Jest to możliwe, aczkolwiek Kakashi już próbował i nie udało mu się.
Wybacz mi Sasuke... to już ostatni raz...
Pokonanie chuunina przez jounina nie jest wielkim wyczynem, zwłaszcza w czasach, gdy shinobi walczyli, a nie rzucali w siebie atomowymi kulami. A co do pokonania przez Asumę również jounina oddziału z Oto - pewnie był od niego silniejszy. Prosty przykład: Kurenai Yuuhi również jest jouninem, a Temari, która również nim jest, pokonałaby ją z łatwością, nie wspominając np o Kakashim.
Ponieważ nie zdawał sobie z tego sprawy przez długi czas. Do tego musiał także nauczyć się jak nad nim panować.
O planach Masashiego nic nie wiadomo. Senpuu pozostanie jako skarbnica wiedzy o Naruto. Oprócz tego będziemy publikować newsy dotyczące Naruto oraz Japonii. Czyli tak jak teraz. Do tego tematy tygodnia i inne opracowania.
Takie wstawki zazwyczaj nazywa się Omake (jap. bonus/extra/dodatek).
Do zdobycia Rinnegana potrzeba chakry obydwu braci, więc prawdopodobnie mógłby go posiąść.
Taka koncepcja scenarzystów?
Uważam, że jest to kwestia gustu. Według mnie nie opłaca się oglądać fillerów bo są one stratą czasu. Ale jest pewnie sporo osób, które lubią nienawiązujące do mangi odcinki anime.
Nie. Nie wiadomo.
Na razie wydaje się, że Kaguya, ale po tej mandze można się spodziewać wszystkiego.
Na razie wydaje się, że Kaguya, ale po tej mandze można się spodziewać wszystkiego.
Stworzył je właśnie Tobirama a Minato udoskonalił i używał
Tak, a konkretnie od techniki Konoha Senpuu. Stało się tak, gdyż Rock Lee jest ulubioną postacią współzałożyciela strony, Sanzoku. Więcej na temat założenia Senpuu.net można przeczytać w m.in. wywiadach i wypowiedziach Adminów w zakładce: "O Senpuu", np. Tutaj i Tutaj.
Po pierwsze primo naucz się tworzyć pytania i używać znaków interpunkcyjnych (one nie gryzą)!
Po drugie primo chapter (jak sama nazwa wskazuje) jest jednym z rodziałów mangi, który wychodzi zazwyczaj co tydzień. Manga natomiast jest zbiorem chapterów.
Redakcja jest tutaj: http://www.senpuu.net/redakcja
"W bliżej nieokreślonej przeszłości walczył z członkiem klanu Hyūga, któremu po przegranej wyciął oko i wszczepił w miejsce swojego prawego, zapewne straconego w walce oka." wycinek z biografii Ao na Senpuu, czytanie nie boli.
SPOILER! Tak, po tym jak zostanie na przegranej pozycji po długiej walce z głównymi bohaterami sojuszu i zostanie wykorzystany przez Madarę, zmieni swą decyzję ("nawróci się") i pomimo swego wycieńczenia będzie pomagał Naruto, Sasuke, Kakashiemu i Sakurze, aż do momentu, kiedy zginie z rąk Kaguyi.
Z tego co się orientuje to te jutsu stworzył Namikaze Minato więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
Nie ma informacji na to że Madara Uchiha miał potomków.
Tak, studio Pierrot maczało palce w obu seriach.
Hashirama żył jeszcze sporo czasu po śmierci Madary. Obiło mi się o uszy że zabił go Kakuzu ale w datebooku pisze że Hashirama go pokonał. Przeszukując różne źródła, nie natchnęłam się na przyczynę śmierci pierwszego.
Studiów produkujących anime (niekoniecznie na bazie mang) jest bardzo dużo. Z bardziej znanych są to: A-1 Pictures, Anime International Company, Artland, Bee Train, Bones, Brain's Base, Gainax, Gallop, Gonzo, J.C.Staff, Kyoto Animation, Madhouse, Manglobe, Nippon Animation, OLM, P.A. Works, Pierrot, Production I.G, Satelight, Shaft, Shin-Ei Animation, Studio 4°C, Studio Deen, Studio Ghibli, Sunrise, SynergySP, Tatsunoko Production, TMS Entertainment, Toei Animation, Ufotable, Xebec, White Fox.
Jest to Naruto Shippuuden OST 3 pt. "Minato Saves Kushina".
Śmiem twierdzić, że walkę z mniejszymi problemami wygrałby Gaara. Ówczesne niewielkie umiejętności Sasuke nie pozwoliłyby mu na pokonanie Jinchuuriki, który dodatkowo posiadał niesamowitą piaskową defensywę.
Zacznijmy od tego, że Kurama to prawdziwe imię Dziewięcioogoniastego - nadane mu przez Mędrca Sześciu Ścieżek. W anime większość osób używa słówka "Kyuubi", aby nazwać lisiego demona, ponieważ nie wiedzą jak brzmi jego prawdziwe imię. W mandze natomiast (i od niedawna też w anime) poznaliśmy imiona wszystkich ogoniastych bestii.
Rozmowa ta odbywa się w tomiku 60 mangi Naruto.
Facebook