26 - Dzień rozstania

Zamów tomik prosto z JPFu

2008-06

Data wydania

12.0 zł

Cena

135, 200 - 119-120

Obejmuje odcinki

236 - 244

Obejmuje rozdziały

Walka w Dolinie Końca między Naruto a Sasuke trwała i była wyrównana. Uchiha nie mógł się nadziwić, kiedy jego kolega stał się tak silny. Naruto puściły nerwy, a Sasuke się rozkręcał: aktywował pieczęć Orochimaru! Uchiha atakował, podczas gdy Naruto przypominał sobie ich wspólnie spędzone chwile. W końcu złapał mściciel Naruto za szyję.

Kakashi nie mógł się nadziwić, że w pościg za Sasuke, Tsunade posłała samych nowicjuszy i wyruszył osobiście, przyzywając do pomocy swoje psy ninja.

Sasuke chciał przebić Naruto serce, jednak ten zmienił kierunek ciosu i ostatecznie dostał w płuco. Gdy wydawało się, że dobicie Naruto to tylko kwestia czasu, ten się wyrwał i wypuścił mnóstwo czerwonej czakry! Naruto był zdeterminowany, by Sasuke nie opuszczał wioski, do tego stopnia, że był skłonny połamać mu wszystkie kości. Naruto wyjaśnił, dlaczego tak bardzo chciał zatrzymać swojego przyjaciela. Sasuke założył opaskę, uaktywnił wyższy poziom Sharingana i postanowił walczyć do momentu, w którym ich więź zostanie zerwana!

Walka była zacięta i wyrównana. Naruto uwolnił pierwszy ogon i stał się tak szybki, że Sasuke nawet z Sharinganem miał kłopot z tym, by dostrzec jego ruchy, a na dodatek jego czakra ruszała się sama! Sasuke  całkowicie uwolnił pieczęć Orochimaru i zmienił wygląd!

Każdy z nich użył swojej najpotężniejszej techniki. Ich zetknięcie spowodowało ogromny wybuch. Naruto stracił przytomność, a Sasuke nadal miał siłę, by ustać na nogach. Kakashi, z pomocą Pakkuna, odnalazł Naruto i zabrał do wioski, a Sasuke samotnie udał się do Orochimaru.

Przyjaciele Naruto, którzy wyruszyli po Sasuke, leżeli w szpitalu. Część z nich byłą w bardzo złym stanie, jednak wszyscy przeżyjli. Shikamaru, jako dowódca, był zawiedziony sobą w tej roli. Przez to dostał po głowie od Temari, a później ostrą reprymendę od ojca, ponieważ chciał zakończyć swój zawód jako shinobi. Na szczęście, dzięki Shikaku, młody Nara postanowił stać się lepszy i następną misję doprowadzić do perfekcji.

Spis rozdziałów:
227: Tysiąc siewek kontra wirująca strefa
228: Przeczucie Kakashiego
229: Więź…
230: Czas przebudzenia
231: Wyjątkowa siła
232: Dolina Końca
233: Najgorsze zakończenie
234: Dzień rozstania
235: Nieudana misja

19 Czerwiec 2008