14 - Hokage kontra Hokage!

Zamów tomik prosto z JPFu

2005-10

Data wydania

12.0 zł

Cena

69 - 74

Obejmuje odcinki

118 - 126

Obejmuje rozdziały

Orochimaru przyzwał dwie trumny, z których wyszli Pierwszy i Drugi Hokage! Dla pewności nałożył na nieboszczyków rodzaj zabezpieczenia.

Naruto, Sakura, Shikamaru i Pakkun biegli śladem Sasuke. Niestety, ścigała ich grupa świetnie wyszkolonych ninja. Jeden z naszych bohaterów musiał zostać, by powstrzymać przeciwników – tym kimś był Shikamaru. Po stoczonej turniejowej walce nie zostało mu wiele czakry. Na całe szczęście przybył Asuma, który bardzo szybko rozprawił się z wszystkimi oponentami.

Walka między dawnymi a aktualną głową wioski Liścia rozkręciła się na dobre. W międzyczasie, od członków ANBU dowiedzieliśmy się szczegółów o technice, za pomocą której Orochimaru przyzwał zmarłe osoby. Poznaliśmy motywy, dla których Trzeci na swego następcę nie wybrał swojego ucznia oraz sytuację z przeszłości. Sarutobi wykonał tajemną technikę, której ostatnio używał Czwarty Hokage!

Dzięki tej technice udało mu się zapieczętować dusze poprzednich Hokage oraz ręce Orochimaru, na resztę nie starczyło mu życia.

Przy murach obronnych zjawił się Jiraiya i zmiażdżył węża, który niszczył Konohę.

Pościg Sasuke trwał nadal. Uchiha w końcu dogonił Gaarę i jego drużynę. Temari z młodszym bratem uciekli, a Kankurō stanął do walki. Z pomocą przybył Shino, który miał zamiar walczyć z ninja Piasku, dzięki czemu Sasuke mógł kontynuować pościg za Gaarą. Rozpoczął się pojedynek.

Sasuke w końcu znalazł Gaarę, ale coś jest z nim nie tak. Zamienił się w potwora – dosłownie!

Walka Shino i Kankurō dobiegła końca. Ten pierwszy padł zatruty, a drugi sparaliżowany był przez robaki.

Lisa rozdziałów:
118: Zatrzymać pościg!
119: Moje życie
120: Hokage kontra Hokage!
121: Przerażający eksperyment!
122: Wola przodków!
123: Ostatnie pieczętowanie!
124: Wieczna walka!
125: Czas przebudzenia!
126: Chwila nieuwagi

24 Październik 2005