29 - Kakashi kontra Itachi

Zamów tomik prosto z JPFu

2008-11

Data wydania

13.0 zł

Cena

10 - 18 Shippūden

Obejmuje odcinki

254 - 262

Obejmuje rozdziały

Sakura przygotowała odtrutkę. Na pomoc Gaarze została wysłana drużyna, do której chciała należeć Temari, jednak miejsce to zajęła Chiyo, która chciała zobaczyć się ze swoim wnukiem – Sasorim!

Drużyna Gaia spotkała Pakkuna, który zrelacjonował im rozkazy Kakashiego. Z jego pomocą wyruszyli, by odnaleźć kryjówkę Brzasku.  

Akatsuki rozpoczęło „wyciąganie” demona z Gaary. Fizycznie obecnych było tylko dwóch członków - Deidara i Sasori, którzy przyprowadzili Gaarę. Reszta to projekcje. Od Zetsu dowiedzieli się, że w ich kierunku zmierzała drużyna z Konohy. Stawić im czoła wyruszyła osoba, która z całej organizacji posiada najwięcej czakry – Kisame.

Kisame już wcześniej spotkał się z Gaiem (podczas jego wizyty w Konosze, przyp.), jednakże ten tego nie pamiętał. Mimo że ninja Liścia mieli przewagę liczebną, pokonanie Kisame było dla nich bardzo trudne.

Druga grupa, która udała się na poszukiwania kryjówki Akatsuki została zatrzymana przez Itachiego!

Obie walki toczyły się równolegle. Były bardzo trudne – Kisame świetnie opanował ninjutsu i taijutsu, a Itachi genjutsu i ninjutsu. Mimo to, sprzymierzeńcom Suny w końcu udało się pokonać przeciwników. Okazało się, że nie byli to prawdziwi oni, a jedynie sobowtóry, które miały tylko 1/3 czakry oryginałów!

Podczas odpoczynku Chiyo przypominała sobie chwile spędzone wspólnie z Sasorim. Wkrótce obie drużyny kontynuowały poszukiwania. Spotkały się przed zapieczętowaną jaskinią i zaczynają akcję!

Spis rozdziałów:
254: Bracia
255: Zbliżenie
256: „Kłody rzucone pod nogi”
257: Ile warte jest doświadczenie Kakashiego
258: Gai kontra Kisame
259: Siła Itachiego
260: Kakashi kontra Itachi
261: Sakryfikant
262: Narastające obawy

19 Listopad 2008