60 - Kurama

Zamów tomik prosto z JPFu

2013-06

Data wydania

16.0 zł

Cena

326 - 332

Obejmuje odcinki

566 - 575

Obejmuje rozdziały

Naruto i Killer Bee zmagają się z Tobim i jego świtą Jinchuuriki. Ośmioogoniasty pomógł im w starciu z przeciwnikiem, wycinając duży obszar leśny w pień. Dzięki temu mieli większe pole do manewru z użytkownikami Sharingana i Rinengana. Teraz wystarczyło już tylko zlokalizować u przeciwnika pręty przewodzące czakrę, następnie je wyjąć i uwolnić spod kontroli zamaskowanego mężczyzny. Niestety zadanie nie było łatwe, ponieważ co chwilę Tobi pozwalał swoim Sakryfikantom przechodzić na wyższe stadia przemiany w Ogoniaste Bestie. Kiedy Naruto był w potrzasku i nieomal został schwytany przez Tobiego, na ratunek przybyli Kopiujący Ninja Kakashi i Zielona Bestia Liścia – Maito Gai.

To jednak nie przechyliło szali zwycięstwa na stronę sojuszników. Jinchuuriki kroczyli kolejno na wyższe stadia transformacji w ogoniaste demony, a sam Naruto znów wpadł w tarapaty. Koniec końców został połknięty przez Yonbiego. Jednak tam, przebywając w podświadomości, napotkał samego Czteroogoniastego i wdał się z nim w rozmowę. Bestia szybko dostrzegła prawdziwe zamiary lisiego chłopca, mimo że na początku gardził nim, jak i resztą ludźmi, i postanowiła mu pomóc. Wyjawił sposób na uwolnienie go spod kajdan zniewolenia. Naruto szybko przystąpił do działania i ruszył w poszukiwaniu metalowego pręta. Nie było to łatwe zadanie, bo ciągle przeszkadzał mu Tobi. Kiedy udało mu się wyciągnąć z ciała demona szkodliwy przedmiot, okazało się, że potrzeb jeszcze nie wystarczające. Mimo tego Yonbi docenił gest chłopca, dlatego przekazał mu część swojej mocy. Zaraz po tym jego ciało zostało wchłonięte do statuy Gedou.

Po tym wszystkim stało się coś nietypowego dla Naruto. Znalazł się po raz kolejny w podświadomości, lecz tym razem czekali na niego pozostali Jinchuuriki. Tam poznał imiona nie tylko pozostałych sankryfikantów,  ale też wszystkich ogoniastych bestii. To spotkanie dodało Uzumakiemu dodatkowej siły i na nowo mógł stanąć w szranki z zamaskowanym mężczyzną. Tymczasem, kiedy Naruto i spółka walczą z zamaskowanym Uchiha, pozostali sojusznicy pędzą ile sił w nogach, by pomóc tam, gdzie są najbardziej potrzebni.

Na koniec możemy zobaczyć Sasuke. W końcu wychodzi z kryjówki z nowymi oczami. Pierwszym sprawdzianem „nowych” umiejętności byli biali Zetsu, którzy de facto nie byli dla niego wymagającym przeciwnikiem. Kiedy wyruszył, by dołączyć do swojego sojusznika, jego droga skrzyżowała się z pewnym osobnikiem, którego nie spodziewał się już nigdy w życiu spotkać. Itachi?

 

Spis rozdziałów:

#566: Oczy i bestie
#567: Sakryfikant z Konoha-Gakure
#568: Czteroogoniasty – Pustelniczy Małpi Król
#569: Demonstracja woli
#570: Kurama
#571: Tryb Ogoniastego
#572: Dziewięć imion
#573: Droga prowadząca do świetności
#574: Oczy patrzące w mrok
#575: Kamienna wola

01 Czerwiec 2013