53 - Narodziny Naruto

Zamów tomik prosto z JPFu

2012-03

Data wydania

16.0 zł

Cena

245 - 249 Shippūden

Obejmuje odcinki

495 - 504

Obejmuje rozdziały

Naruto w końcu uzmysłowił sobie jak rozprawić się ze swoim mrocznym „ja”. Czym prędzej wrócił przed wodospad i przystąpił do działania. Jak się okazało – rozwiązanie było proste. Spotkanie z prawdziwym „ja” nie trwało długo i Uzumaki był gotowy do kolejnego etapu, który nie był już taki łatwy.

Naruto razem z Yamato i Killerem Bee udali się w głąb wodospadu, do miejsca, gdzie Jinchūriki Kumo-Gakure oswajali swoje bestie. Jako że Hachibi nadawał na tych samych falach co Uzumaki, udało im się nabrać Yamato na numer z ucinaniem głowy, jeżeli sakryfikant nie posiadał oczyszczonego umysłu.

Drugi etap treningu miał polegać na przejęciu kontroli nad czakrą Kyūbiego. Do tego potrzebny był klucz, który pozostawił Jiraiya. Dzięki temu Naruto mógł poluzować pieczęć założoną przez Czwartego Hokage. Lisi demon nie uchodził za potulnego potwora i bez walki się nie obeszło. Mimo że akcja działa się tylko w umyśle Uzumakiego, to chłopak nie był w stanie poradzić sobie z Demonem. Aż tu nagle pojawiła się tajemnicza kobieta, która okazała się być... matką Naruto!

Między dwójką dochodzi do rozmowy – Kushina (bo tak się nazywała matka chłopaka) opowiedziała mu o swoim spotkaniu z Minato (ojcem Naruto), a także o wydarzeniach sprzed szesnastu lat. Uzumaki poznał historię ataku Lisa na wioskę, a także spotkania Czwartego z zamaskowanym mężczyzną, który dziś wypowiada całemu światu wojnę. Po tym wszystkim Kushina pomaga synowi zapanować nad Demonem i tym samym wyczerpują się resztki jej czakry.

 

Lista rozdziałów:

495: Atak ciemnej strony Naruto
496: Ponowne spotkanie z Demonem
497: Dziewięcioogoniasty kontra Naruto
498: Rude włosy mojej mamy
499: Nowa pieczęć
500: Narodziny Naruto
501: Lisi demon atakuje
502: Czwartego walka na śmierć i życie
503: „Ducha zamknięcie” autorstwa Minato
504: Dziękuję

21 Marzec 2012