20 - Naruto kontra Sasuke

Zamów tomik prosto z JPFu

2007-02

Data wydania

12.0 zł

Cena

98, 100, 107 - 109

Obejmuje odcinki

172 - 180

Obejmuje rozdziały

Po powrocie do osady, Tsunade bez najmniejszych ogródek od razu zabrała się za pełnienie funkcji nowego władcy osady. Znalazła oczywiście czas na uzdrowienie Kakashiego i Sasuke. Na prośbę Gaia przyjrzała się również i Rockowi Lee, lecz dla niego nie miała optymistycznych wieści. Uznała bowiem, że dla ucznia Gaia nie ma już szans na bycie shinobi...

Gdy tylko Sasuke się ocknął w jego głowie zaczęły krzątać się myśli na temat jego mocy. Przypomniał sobie o wydarzeniach sprzed kilku dni i zdał sobie sprawę jak bardzo jest słaby. Dla sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności rzucił wyzwanie Uzumakiemu. Między dwójką konoszan doszło do starcia i, choć było krótkie, obaj odsłonili swoje najsilniejsze techniki. W ostatniej chwili interweniował Kakashi, który skierował w przeciwne strony Tysiąc Siewek i Wirującą Sferę.

W wiosce Ukrytego Liścia pojawili się tajemniczy goście. Byli to poplecznicy Orochimaru, którzy przyszli sprawdzić potencjał młodego Uchihy. Sasuke wdał się z nimi w walkę, lecz mimo Sharingana i aktywacji Przeklętej Pieczęci, nie był w stanie sobie z nimi poradzić. Ninja Dźwięku złożyli mu ofertę rozwinięcia swoich umiejętności pod skrzydłami Orochimaru, ale decyzja należała do Sasuke.

Na koniec mamy Rocka Lee, który ciągle myśli o słowach Tsunade. Nie może dopuścić do siebie myśli, że już nigdy nie będzie ninja. Lecz w porę pojawia się jego nauczyciel i stara się go pocieszyć. Wspominają dobre czasy, początki ich znajomości, a konkluzją tych rozmów było przekonanie Lee by bez względu na wszystko poddał się ryzykownej operacji.

Lista rozdziałów:
172: Powrót do osady
173: Ludzie w cierpieniach
174: Każdy czuje inaczej
175: Naruto kontra Sasuke
176: Co znaczy być rywalem
177: Czwórka z Kraju Dźwięku
178: Propozycja przybyszów
179: Nie zapominaj!
180: Przyrzekam!

19 Luty 2007