57 - Naruto na front!

Zamów tomik prosto z JPFu

2012-12

Data wydania

16.0 zł

Cena

274-278 - 282-283

Obejmuje odcinki

535 - 544

Obejmuje rozdziały

Kolejny tom tym razem koncentruje się na głównym bohaterze. Jak pisaliśmy pod koniec #56 tomiku, Naruto w końcu wyczuwa zagrożenie i postanowił na własną rękę wybadać całą sytuację. Na drodze jednak stanęli inni shinobi, którzy mieli za zadanie nie wypuścić chłopaka z Żółwiej Wyspy. Na czele „strażników” stał Iruka, który przeprowadził rozmowę z Uzumakim. Bardzo dobrze zdawał sobie sprawę, że jakakolwiek próba powstrzymania chłopaka tak naprawdę spełzłaby na niczym.

Na chwilkę powracamy na pole bitwy. Do walki w końcu postanowił dołączyć się główny prowodyr całego zajścia. Tobi wkracza do akcji, ale nie sam – przybywa wraz z przywołaną statuą, która sieje spustoszenie, bowiem nikt nie był w stanie sobie z nią poradzić. Było to oczywiście zagranie dywersyjne, bo głównym celem Tobiego było zdobycie gurdy z wchłoniętym Ginkaku w formie Kyuubiego.

Nadeszła noc – pora na odpoczynek, policzenie strat i zajęcie się poturbowanymi shinobi. Wydawałoby się, że wróg odpuścił, jednak pod osłoną nocy przymierzał się do kolejnego natarcia. Prawie by się udało, jednak sojusznicze siły szybko zdały sobie sprawę z czyhającego zagrożenia. Tym razem przeciwnikiem był biały Zetsu, który potrafił wcielić się w niemalże każdego.

W ostatnich rozdziałach raz jeszcze przenosimy się do Uzumakiego i Killera Bee, który podążył za nim. Przełamując wszystkie bariery, jakie zostały na nich zastawione, ruszyli na ratunek swoim przyjaciołom. Lecz na ich drodze stanął Raikage z Tsunade u boku. Chcieli powstrzymać Jinchuuriki przed błahym działaniem, ale wszystkie argumenty trafiały do nich niczym kula w płot. Na koniec Raikage próbuje siłowo zatrzymać Naruto, jednak próba ta kończy się fiaskiem, a w ruchach młodego shinobiego dostrzega samego Namikaze Minato...

Spis rozdziałów:

#535: Perswazja Iruki
#536: Naruto na front!
#537: Zapada zmrok...
#538: W krzyżowym ogniu pytań
#539: Krwawa noc
#540: Strategia Madary
#541: Raikage kontra Naruto?
#542: Nieznana historia najpotężniejszej pary zapaśniczej
#543: Rada, której się nie zapomina
#544: Dwa słońca

01 Grudzień 2012