35 - Nowy tandem

Zamów tomik prosto z JPFu

2009-05

Data wydania

13.0 zł

Cena

53-56 - 72-24 Shippūden

Obejmuje odcinki

310 - 319

Obejmuje rozdziały

Sai poprosił swojego mistrza o to, by mógł pozostać przy obecnym imieniu i dalej pracować z drużyną Kakashiego. Ten, niechętnie, zgodził się.

Sai postanowił nauczyć się z książek, jak się zaprzyjaźnić. Podczas wdrażania teorii w praktykę, oberwał od Sakury, ponieważ nadal nie rozumiał kilku kwestii związanych z przydomkami. Oberwało się także Naruto. Drużyna, po części poobijana, udała się do Kakashiego, który dopiero teraz poznał Saia. Kakashi zaproponował Naruto nową metodę treningu, która pozwoli mu stać się silniejszym nawet od niego! W odwiedziny wpadła drużyna Asumy. Członkowie Drużyny 10 zostali poinformowani, jak się miała sytuacja w drużynie Kakashiego, a Ino była wyraźnie zainteresowana Saiem.

Wszyscy członkowie drużyny Asumy i Kakashiego udali się na grilla, na koszt Sarutobiego, który chciał porozmawiać w cztery oczy z Kopiującym Ninja.

Nii Yugito, Jinchūriki Nibiego, walczyła z dwoma członkami Akatsuki, Hidanem i Kakuzu. W końcu została pokonana i pochwycona. Później udali się do Świątyni Ognia, po jednego z byłych Dwunastu Gwardzistów Shinobi.

Naruto rozpoczął swój trening. Metoda była innowacyjna i tylko Naruto mógł tak trenować – dzięki skomasowanemu Podziałowi Cienia. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez klony, Naruto mógł przyspieszyć swój trening – to, co zajmuje kilka lat, był w stanie opanować w ciągu kilku tygodni! Naruto odnalazł swoją naturę czakry – wiatr. Podczas treningu cały czas obecny był Yamato, który pilnował, by czakra lisa się nie wydostała i by wszystko przebiegało spokojnie.

Deidara i Tobi pochwycili Sanbiego – właściwie to Deidara, ale Tobi przypisał sobie całą akcję.

Hidan i Kakuzu zabili Chiriku, przyjaciela z dawnych lat Asumy. Do pochwycenia członków Akatsuki wysłano Drużynę Dziesiątą. Tsunade nie chciała dopuścić, by Akatsuki opuściło Kraj Ognia.

Spis rozdziałów:
310: Tytuł
311: Przydomki
312: Skradające się niebezpieczeństwo
313: Nowy tandem
314: „Brzask” atakuje
315: Specjalny trening
316: Początek ćwiczeń
317: Początek koszmaru
318: Postępy w nauce
319: Źródło motywacji

19 Maj 2009