52 - Oblicza drużyny siódmej

Zamów tomik prosto z JPFu

2012-01

Data wydania

16.0 zł

Cena

214-222 - 243-244 Shippūden

Obejmuje odcinki

484 - 494

Obejmuje rozdziały
Drużyna 7 prawie w komplecie. Kakashi uratował Sakurę przed zabójczym ciosem Sasuke. Między nauczycielem a uczniem doszło do ostrej wymiany zdań. Uchiha szybko uciął rozmowę i przeszedł od razu do ataku. Kakashi pierwszy raz na oczy widział Boga Nawałnic i gdyby nie jego kalejdoskopowy Sharingan, nie przeżyłby spotkania z mocarną techniką kopiujących oczu. W końcu na polu walki pojawił się Uzumaki. Jego przybycie zaskoczyło wszystkich.

Naruto, jak to Naruto, na początku chciał porozmawiać z Sasuke i spróbować go przekonać do swoich racji. Nic z tych rzeczy – tym razem Uchiha nie miał zamiaru uwierzyć pustym frazesom. Szybko między nimi doszło do wymiany ciosów – tak jak trzy lata temu w Dolinie Końca. Po raz kolejny nikt nie wyszedł z tego zwycięsko. W porę zjawił się Tobi i zabrał ze sobą młodego Uchihę, przepowiadając jednocześnie, że jeszcze przyjdzie moment, w którym Uzumaki zmierzy się z Sharinganem.

Kiedy Naruto z pozostałymi wracali do osady, w innych wioskach szybko podjęto środki związane z nadchodzącą wojną. Lordowie pięciu państw jednogłośnie przyjęli koalicję shinobi i rozpoczęto przygotowania do Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi. Na kolejnym spotkaniu Kage ustalono miejsce pobytu Jinchuriki na czas konfliktu.

Naruto, nieświadomy niczego, wyruszył na nową misję, na której miał spotkać ośmiornicę, która pomoże mu okiełznać moc demona. Tak opowiadała przepowiednia Ropuszego Mędrca z góry Myobokuzan. Przy okazji Naruto został obdarzony kluczem do pieczęci założonej przez Czwartego Hokage. Na wyspie Naruto stanął przed pierwszym zadaniem – musiał zmierzyć się z drugim sobą, który spoczywał na dnie jego duszy...

Lista rozdziałów:

484: Oblicza druzyny siódmej
485: Blisko... daleko
486: Pięści
487: Początek walki
488: Każdy do swojej osady
489: Ku wojnie światowej
490: Prawda o Dziewięcioogoniastym
491: Uwięzienie sakryfikanta
492: Pozdrowienie
493: Mroczna strona Naruto
494: Bee-nasty i Motoi

19 Styczeń 2012