59 - Pięciu Kage ramię w ramię

Zamów tomik prosto z JPFu

2013-04

Data wydania

16.0 zł

Cena

321 - 325

Obejmuje odcinki

556 - 565

Obejmuje rozdziały

Powoli dobiegają starcia Zjednoczonych Sił Shinobi na wszystkich frontach z wrogiem. Walka koncentruje się teraz na pojedynkach z byłymi kage. Gaara wraz z Oonokim zmagają się z Trzecim Mizukage i Drugim Tsuchikage. Dzięki zachowanej woli byli przywódcy podpowiadają shinobi, w jaki sposób radzić sobie z nimi. Mimo wielu podpowiedziom, nie są łatwym orzechem do zgryzienia. Ostatecznie na pomoc przychodzi Uzumaki Naruto, który od razu dodaje wigoru pozostałym shinobi Sojuszu.

Kabuto jednak ma jeszcze jednego asa w rękawie, którego postanawia użyć. Dzięki pomocy Muu, na deski teatru walk zostaje przywołany najsilniejszy z Uchiha, niegdyś jedyny, kto mógł się mierzyć z potęgą samego HashimaryUchiha Madara. Akcja przybiera zupełnie inny obrót wydarzeń. Jego pojawienie niesie ze sobą wielką pożogę. Śmierć zbiera żniwa w setkach wojownikach Sojuszu. Nawet skomasowane ataki Naruto przy użyciu lisiej czakry i przeróżnych kombinacji z Rasenganem nie są w stanie zadać obrażeń Madarze. Taki przebieg wydarzeń zmusza obecnych Kage do interwencji. Raikage, Tsunade i Mizukage przybywają na pomoc Tsuchikage i Kazekage, którzy nie za bardzo radzą sobie z potęgą najsilniejszego z rodu Uchiha. Pojawienie się ich na polu walki choć na chwilę przynosi nadzieję, że uda się jeszcze zwyciężyć wojnę.

Klony Uzumakiego rozesłane na wszystkie fronty powoli wypełniają swoją misję, a prawdziwy Naruto wraz z Killerem Bee podąża w kierunku głównej areny wojny. Po jakimś czasiena swojej drodze spotykają drugiego Madarę, który jak się okazało, nie jest tym, za kogo podawał się do tej pory, w otoczeniu wskrzeszonych Jinchuuriki. „Nikt” wszczepił byłym sakryfikantom oczy zarówno Sharingana, jak i Rinengana, przez co są jeszcze silniejsi niż za życia. Naruto i Killer Bee muszą zatem stawić czoła innym Jinchuuriki, którzy posłusznie wykonują polecenia Tobiego.

 

Spis rozdziałów:

#556: Gaara kontra Mizukage
#557: Pary tyrania
#558: As w rękawie Kabuto
#559: Przybywają posiłki
#560: Madara Uchiha
#561: Siła imienia
#562: Tam, gdzie odnajdujesz samego
#563: Pięciu Kage ramię w ramię
#564: Człowiek, który jest nikim
#565: Sakryfikanci kontra Sakryfikanci

01 Kwiecień 2013