38 - Rezultat treningów

Zamów tomik prosto z JPFu

2009-08

Data wydania

13.0 zł

Cena

88-89 - 113-117 Shippūden

Obejmuje odcinki

340 - 349

Obejmuje rozdziały

Naruto zaatakował Kakuzu swoją nową techniką, ale okazała się niewypałem! Z rąk Kakuzu uratował go Kakashi. Naruto poprosił o jeszcze jedną szansę na użycie nowej techniki. Przypomniał swojemu mistrzowi jego własne słowa, a ten po konsultacji z Yamato życzył mu powodzenia. Naruto zaatakował Kakuzu, który stał się silniejszy, ale na nic mu się to nie zdało – oberwał nową techniką i został pokonany!

Sakura i Sai prowadzeni przez Pakkuna znaleźli Shikamaru. Cała drużyna wróciła do Konohy, gdzie dostali pochwałę od Hokage i czas na odpoczynek. Shikamaru spotkał się na cmentarzu z Kurenai, nad grobem Asumy. Powiedział jej, że dla dziecka i Asumy chce być tym, kim Asuma był dla niego!

Orochimaru znacznie osłabł, przyszedł jego czas na zmianę ciała – nowe miał przejąć od Sasuke, ale ich plany się nie pokryły, ponieważ Uchiha przyszedł, by zabić Orochimaru! Sasuke jest obrzydzony postępowaniem Sannina i nie chce oddawać swojego ciała, ale Orochimaru nie odpuszcza i rozpoczyna się walka!

Sasuke, po pokonaniu Orochimaru, uwolnił Suigetsu. Chciał, by ten z nim poszedł. Prócz niego miał zamiar zwerbować jeszcze dwójkę ludzi. Zanim udadzą się po resztę, muszą wstąpić do pewnego miejsca. Udali się po miecz Zabuzy, a potem po następnego członka nowej drużyny Sasuke – Karin. Ta nie chciała się od razu zgodzić, więc Sasuke z nią negocjował. W tym czasie Suigetsu wypuszczał więźniów Orochimaru, którzy mieli opowiadać, że Sasuke zabił Orochimaru i zapewni światu stabilizację i pokój. Ostatecznie Karin, która wyraźnie czuła mięte do Sasuke, zgodziła się. Została jedna osoba do zwerbowania – Jūgo. Przebywał w kryjówce razem z innymi, którzy uznani zostali za monstra, których nie sposób okiełznać. Okazało się, że Jūgo jest oryginałem przeklętej pieczęci. Mimo to Sasuke był zdeterminowany, by mieć go w swojej drużynie.

Spis rozdziałów:
340: Niepewny most
341: Rezultat treningów
342: Król
343: Bezlitosny
344: Z wężem…
345: Rytuał
346: Tajemnica nowej techniki
347: Wstąpić w jedno miejsce
348: Kolejny członek grupy
349: W północnej kryjówce

19 Sierpień 2009