30 - Sakura i Chiyo

Zamów tomik prosto z JPFu

2008-12

Data wydania

13.0 zł

Cena

18 - 25 Shippūden

Obejmuje odcinki

263 - 271

Obejmuje rozdziały

Pieczętowanie Shukaku dobiegło końca i Akatsuki świadomi byli nadchodzących gości. Deidara upewnił się, który z nich jest Jinchūrikim, jednak odpowiedź, jaką uzyskał od Itachiego, uważał za niedokładną.

Drużyna z Konohy, u samej bramy do kryjówki Brzasku, natknęła się na przeszkodę w postaci pieczęci. By ją zdjąć, drużyna musiała się rozdzielić. Gai i jego podopieczni oddalili się, a Kakashi i jego drużyna zostali pod skałą. Po wejściu ujrzeli martwego Gaarę oraz Deidarę i Sasoriego. Deidara przekonał się, że opis Itachiego był wystarczający, by poznać Jinchūriki - postanowił się nim zająć. Użył zwłok Kazekage jako przynęty i zaczął uciekać. W pogoń za nim ruszyli Naruto i Kakashi, podczas gdy lalkarzem miały się zmierzyć Sakura i Chiyo.

Walka była zacięta, bowiem zarówno Chiyo jak i jej wnuk byli doskonałymi lalkarzami.

Naruto nie udało się jeszcze zbliżyć do Deidary. Najmłodszy członek Akatsuki okazał się być naprawdę irytujący i Naruto zaczęła przepełniać chakra lisa. Wracając do lalkarzy, zagadka zaginięcia Trzeciego Kazekage została rozwiązana. Podczas gdy Sakura groziła Sasoriemu, Chiyo przyzwała dwie pierwsze lalki, które on stworzył. Mogliśmy również nieco poznać przeszłość lalkarza z Suny oraz powód, dlaczego Trzeci Kazekage był uznawany za tak potężnego. A Sasori? Pokazał swoje prawdziwe oblicze!

Spis rozdziałów:
263: Głos gniewu
264: Sztuka Sasoriego
265: Chiyo i Sakura
266: Pojawia się Sasori
267: Gwałtowna determinacja
268: Walka marionetek
269: Co mogę zrobić?
270: Błąd w obliczeniach
271: Nieznane umiejętności

19 Grudzień 2008