17 - Siła Itachiego

Zamów tomik prosto z JPFu

2006-02

Data wydania

12.0 zł

Cena

84 - 88

Obejmuje odcinki

145 - 153

Obejmuje rozdziały

Daleko poza granicami Konoha-Gakure Itachi wraz ze swoim kompanem namierzyli w końcu swój cel. Przerażony Naruto nie wiedział, o co chodzi, lecz od razu rozpoznał w stojącej naprzeciw niego personie – taki sam, jak u Sasuke – Sharingan. W międzyczasie Sasuke szukał Uzumakiego, bo wiedział, że przy okazji odnajdzie swojego brata.

W końcu doszło do spotkania po latach. Sasuke jeszcze raz wszystko sobie przypominał. W  jego myślach pojawiał się widok martwych członków klanu Uchiha. A tego wszystkiego dokonał nie kto inny, jak jego brat. Nienawiść wypływała z Sasuke i za wszelką cenę chciał zabić Itachiego. Niestety – różnica siły między braćmi nadal była zbyt kolosalna, żeby mówić o wyrównanym pojedynku. Młody Uchiha po raz kolejny padł ofiarą boga nocy.

W końcu do Naruto dołączył Jiraiya, którego odciągnięto od chłopaka za pomocą genjutsu. Na jego widok Itachi i Kisame zdecydowali się na odwrót - wiedzieli że z Legendarnym Sanninem nie będzie tak łatwo. Na miejsce przybył Gai, który zabrał ze sobą Sasuke z powrotem do Ukrytego Liścia.

Naruto i Jiraiya wyruszyli w dalszą podróż. Chłopak dowiedział się od swojego nauczyciela, dlaczego Akatsuki chce za wszelką cenę dorwać Uzumakiego. Blondyn zrozumiał o co chodzi i zamierzał stać się jeszcze silniejszym. W związku z tym Jiraiya postanowił zacząć trening z chłopakiem. Pokazał mu technikę, której autorem był sam Czwarty Hokage. Tym samym Naruto ogarnęła wielka chęć pojęcia tego jutsu, co okazało się niełatwym zadaniem.

W  kryjówce Orochimaru zapadła decyzja – Wężowy Sannin wraz z Kabuto zdecydowali się ruszyć w tym samym kierunku co Uzumaki. Czy oni też mieli w planach spotkać się z Naruto?

Lista rozdziałów:
145: Wspomnienie utraty nadziei
146: A wraz z nienawiścią...
147: Moja walka
148: Siła Itachiego!
149: Legendarny
150: Początek treningów?
151: Od tego się zaczęło...
152: Druga faza
153: Poszukiwacze

19 Luty 2006