34 - Spotkanie po latach

Zamów tomik prosto z JPFu

2012-01

Data wydania

13.0 zł

Cena

46 - 53 Shippūden

Obejmuje odcinki

300 - 309

Obejmuje rozdziały

Podczas przerwy, Sai zorientował się, że nie ma swojej książki z rysunkami. Naruto, Sakura i Yamato znaleźli ją i obejrzeli. Środkowe strony, jako jedyne, były niedokończone. Domyślili się, że chłopiec w ciemnych włosach to Sai, a blondyn to jego brat.

Klon Yamato zlokalizował kryjówkę, w której był już Sai. Spotkał tam Uchihę, który od razu użył na nim ocznego genjutsu. Po tym, gdy został powstrzymany przez Kabuto, wyłączył technikę. Sai przekazał Yakushiemu kopię listy członków ANBU podległych bezpośrednio pod Hokage. Drużyna Naruto znalazła kryjówkę, a w tym czasie Sai został zamknięty na klucz w jednym z pokoi.

Naruto, Sakura i Yamato weszli do pokoju Saia, w którym oddali mu książkę z rysunkami. Okazało się, że to, co zrobił, to zlecenie od jego przełożonego – Danzō, który chciał doprowadzić do kolejnej inwazji na Konohę. W momencie, w którym drużyna odnalazła Saia, cały plan wziął w łeb.

Zabrali Saia, który opowiedział im o spotkaniu z Sasuke. Nie rozumiał, dlaczego Naruto nadal chciał go odbić z rąk Orochimaru. Ten wyjaśnił, że to ze względu na więź, która zrodziła się z bólu. Po rozmowie zaatakował Kabuto! Szybko został schwytany i związany. Powiedział im, gdzie być może znajduje się Sasuke, a cała drużyna udała się na poszukiwania.

Dzięki Naruto, który swoim zapałem bardzo przypominał brata Saia, członek ANBU przypomniał sobie, co chciał narysować na środkowej stronie – obrazek ich marzenia. Podczas krótkiej przerwy zostali znalezieni przez Orochimaru. Gdy Yamato, Sakura i Naruto zajmowali się wężowym sanninem, Sai poszedł szukać Sasuke. Pod jego nieobecność, kapitan drużyny odnalazł księgę BINGO Saia, z której dowiedział się, że jego misją było zabicie Sasuke!

Sai odnalazł Uchihę i oznajmił mu, że chce go zabrać z powrotem do Konohy! Mimo, że nie na tym polegała jego misja, chciał obronić więź, na której tak bardzo zależy Naruto.

Doszło do wybuchu, po którym spotkali się dawni przyjaciele z drużyny siódmej! Sai, mimo że nie rozumiał wszystkich uczuć, o których usłyszał, pragnął obronić więzi między byłą Drużyną Siódmą. Sasuke postanowił zabić Naruto, ale przeszkodził mu Sai! Rozpętała się walka, podczas której Uchiha poznał Kyuubiego. Wszystko zakończył Orochimaru, który odradził Sasuke używanie „tej” techniki.

Orochimaru, Kabuto i Sasuke zniknęli.

Spis rozdziałów:
300: Ilustracje Saia
301: Sai i Sasuke
302: Wkraczamy!
303: Zdrada Saia
304: Drugie oblicze zdrady
305: To, co nas łączy
306: Spotkanie po latach
307: Kaprys
308: Siła Sasuke
309: Rozmowa z Dziewięcioogoniastym

19 Styczeń 2012