40 - Sztuka ostateczna

Zamów tomik prosto z JPFu

2009-11

Data wydania

13.0 zł

Cena

124-126 - 128-129 Shippūden

Obejmuje odcinki

360 - 369

Obejmuje rozdziały

Deidara stworzył glinianą figurkę, która z wyglądu była do niego podobna. Wybuch zniszczył wszystko dookoła, nawet jaszczurki na drzewach i przelatujące ptaki! Sasuke się nie dał! Wzleciał poza zasięg techniki i zaszedł Deidarę od tyłu! Walka toczyła się nadal, Deidara używał kolejnych wybuchowych technik, ale na Sasuke nie robiły większego wrażenia, ponieważ je rozgryzł. Jako ostateczność artysta użył zapieczętowanego wcześniej otworu gębowego na klatce piersiowej, by samemu stać się bombą!

Wybuch był gigantyczny! Widzieli go wszyscy członkowie drużyny z Konohy, jak i towarzysze Sasuke. Mimo całego trudu i poświęcenia, jakie Deidara włożył w ten atak, Sasuke przeżył, ponieważ ukrył się we wcześniej przyzwanym Mandzie, który nie przeżył.

Drużynie z Konohy, mimo pomocy psów, nie udało się odnaleźć Sasuke. Młody Uchiha kurował się po ostatniej walce, a Pain i Konan rozmawiali z Tobim, wróć! – Uchihą Madarą!

W trakcie misji Naruto spotkał Itachiego, który chciał z nim pogadać, nic więcej.

Sasuke spotkał Itachiego w jaskini, rozpoczęła się walka, jednak był to tylko klon. Sasuke wyruszył w poszukiwaniu oryginału!

Tsunade i Jiraiya długo rozmawiali. Spotkanie z biura przeniosło się do baru, a potem do parku – tam Piąta musiała odpocząć, ponieważ miała słabszą głowę do alkoholu, niż sądziła. Tam się żegnają, ponieważ Jiraiya wyruszył na niebezpieczną misję. Najpierw jednak chciał, by Tsunade – legendarna naiwniaczka – założyła się, że jej przyjaciel zginie. Później rozmawiali o rodzicach Naruto, który bardziej przypomina matkę niż ojca. Jiraiya udał się do Ame-Gakure w poszukiwaniu informacji.

Spis rozdziałów:
360: Garuda C4
361: Słaby punkt
362: Sztuka ostateczna
363: Śmierć Sasuke
364: Celem jest…
365: W pogoni za Itachim
366: Bracia
367: Itachi i Sasuke
368: Rekonesans
369: Kim jest Pain

19 Listopad 2009