33 - Tajna misja

Zamów tomik prosto z JPFu

2008-03

Data wydania

13.0 zł

Cena

39 - 45 Shippūden

Obejmuje odcinki

290 - 299

Obejmuje rozdziały

Misja infiltracji szpicla Sasoriego sięgnęła zenitu. Yamato przemieniony w członka Akatsuki, spotkał się z Kabuto, by ten przekazał mu efekty współpracy z Orochimaru. W ostatniej chwili pojawił się wężowy Sannin, pod pretekstem nakrycia swojego pomagiera na zdradzie. Jak się okazało, było zupełnie inaczej. Kabuto w ogóle nie zamierzał współpracować z Sasorim. Plan Yamato spalił na panewce.

Spotkanie Orochimaru z Naruto rozdarło starą ranę. Wężowy Sannin sprowokował lisiego chłopca, by ten czym prędzej dał upust mocy demona. Powtarzał mu, że nie dorównuje jeszcze Sasuke. W końcu Naruto nie wytrzymał i pozwolił zawładnąć się Dziewięcioogoniastemu. Krok po kroku pojawiały się kolejne ogony, a wszystko, co stawało na jego drodze, zamieniało się w pył. Uzumaki stracił panowanie nad sobą, nawet jego najbliżsi przyjaciele byli dla niego wrogami. W ataku furii ucierpiała Sakura, która tak naprawdę nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji.

Całe to zamieszanie wykorzystał Sai, który zamiast pomóc Yamato w ratowaniu nieprzytomnej Sakury, udał się w kierunku wycofującego się Orochimaru. W końcu mógł rozpocząć swoją sekretną misję, do której został wyznaczony przez Danzō. Podczas spotkania z wężowym ninja, członek korzenia ANBU przekazał wiadomość od swojego przełożonego. Zawartość pakunku zainteresowała Orochimaru i zgodził się na zabranie nowego towarzysza do swojej kryjówki. Wszystkiemu przyglądał się klon Yamato, który jednak szybko został zdemaskowany...

Yamato w końcu udało się okiełznać Naruto. Dzięki swoim genom (posiada DNA Pierwszego Hokage) był w stanie pozbawić Lisa mocy. Oczywiście chłopak nie wiedział, co się przez ten czas działo, a kiedy zaczął dopytywać o szkody i ranną Sakurę, nauczyciel w końcu powiedział mu, że za to wszystko odpowiedzialny był właśnie on.

Lista rozdziałów:
290: Koniec zdrajcy
291: Iskra do eksplozji wściekłości
292: Trzeci
293: Utrata kontroli
294: Czwarty
295: Dotrzeć do Dziwięcioogoniastego
296: Smutne zakończenie
297: Zadanie Saia
298: Tajna misja
299: Źródło siły

 

14 Marzec 2008