43 - Ten, który zna prawdę

Zamów tomik prosto z JPFu

2010-01

Data wydania

15.0 zł

Cena

137 - 142 Shippūden

Obejmuje odcinki

390 - 402

Obejmuje rozdziały

Walka była ciężka dla obu braci. Ogień kontra ogień, szybkość kontra szybkość, oczy kontra oczy. Sasuke miał jednak asa w rękawie – potężną technikę Kirin, która szybkością dorównuje światłu. Sasuke pewny zwycięstwa nie mógł do końca w nie uwierzyć, jak się okazało, słusznie. Itachi przeżył! Użył swojego asa w rękawie – Boga Nawałnic.

Orochimaru we wnętrzu Sasuke zaczął się odzywać. Chciał pokonać Sasuke Ośmiogłowym wężem. Wydaje się, że Itachi był na coś takiego przygotowany, bo z łatwością zapieczętował wężowego Sannina. Ku przerażeniu Sasuke, brat zaczął się zbliżać w jego kierunku z dłonią ułożoną tak, by móc wyłupać mu oczy. Przyparty do muru Sasuke z przerażeniem w oczach spoglądał przed siebie, czekając na to, co ma nadejść.

Jego brat uśmiechnął się i starym zwyczajem puknął go w czoło, po czym padł martwy.

Tobi, dowiedziawszy się od Zetsu o wyniku pojedynku braci, po prostu zniknął. Pojawił się przy rannym Sasuke, który odzyskał przytomność. Opowiedział mu historię jego rodu, założenia Konohy oraz najstraszliwszą historię, jaką mógł usłyszeć Sasuke – historię Itachiego.

Dowiedziawszy się wszystkiego, Sasuke powrócił wspomnieniami do pojedynku, do ostatnich słów wypowiedzianych przez jego brata, gdy puknął go w czoło – „Wybacz Sasuke, to ostatni raz”.

Spis rozdziałów:
390: Ostatnia technika
391: Wraz z grzmotem
392: Bóg Nawałnic
393: Moje oczy
394: Zwycięstwo Sasuke
395: Tajemnica Tobiego
396: Przedstawię się
397: Ten, który zna prawdę
398: Narodziny Konohy
399: Początek wszystkiego
400: W piekle
401: Złudzenie
402: Ostatnie słowa

24 Styczeń 2010