22 - Transmigracja

Zamów tomik prosto z JPFu

2007-09

Data wydania

12.0 zł

Cena

114 - 118

Obejmuje odcinki

191 - 199

Obejmuje rozdziały

Pojedynek Chōjiego z Jirōbō zakończył się zwycięstwem shinobi z Konohy, jednak kosztowało go to zbyt wiele czakry. Nie był w stanie dołączyć do swojej drużyny i wierzył, że pozostałym uda się dokończyć misję.

Tymczasem Shikamaru i jego drużyna gonią dalej shinobi Dźwięku. Sami przybysze dziwią się, że ich kompan zbyt długo zajmuje się swoim przeciwnikiem. Byli zaskoczeni, że tak szybko zostali dogonieni. Tym razem z grupy Dźwięku do walki wychodzi Kidōmaru. Jego przeciwnikiem był Hyūga Neji, który jako jedyny byłby w stanie stawić mu czoła.

Walka między dwoma shinobi wydaje się na początku wyrównana. Kidōmaru lekceważy przeciwnika, lecz im więcej się o nim dowiaduje, tym bardziej zaczyna traktować go na poważnie. Zdał sobie sprawę, że nie ma sensu z nim walczyć w walce wręcz, bo nie miałby szans z „miękką pieścią”. A tak,  z dystansu, mógł spokojnie namierzać słabe punkty Byakugana.

W wiosce Dźwięku Orochimaru zaczyna przeżywać wielkie katusze. Ciało coraz bardziej daje się we znaki i zbliżała się pora zmiany „kontenera”. Jego potencjalne ciało jeszcze nie dotarło, a nie było już czasu. Kabuto zorganizował walkę wśród więźniów mrocznego laboratorium. Ten, który okazał się najsilniejszy, został nowym „kontenerem” dla Orochimaru. Kabuto postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przyspieszyć sprowadzenie Sasuke do kryjówki. Dlatego wysłał kolejnego shinobi, który jest jeszcze silniejszy od tamtej czwórki.

Neji w tym pojedynku udowodnił, że nie bez kozery nazywany jest geniuszem. Mimo tego, że Kidōmaru był jego, jak na razie, najsilniejszym przeciwnikiem, to udało mu się wyjść z tego pojedynku w całości. Czy aby na pewno?

Lista rozdziałów:
191: Przyjaciele
192: Plan
193: Koniec gry
194: Wyczuwanie przeciwnika
195: Strategia ataku
196: Najpotężniejszy przeciwnik
197: Gotowy na śmierć
198: Transmigracja
199: Marzenie

24 Wrzesień 2007