61 - Walka braci

Zamów tomik prosto z JPFu

2013-09

Data wydania

16.0 zł

Cena

333 - 338

Obejmuje odcinki

576 - 587

Obejmuje rozdziały

Sasuke ruszył w pościg za bratem – mimo że nie wiedział dokąd zmierza Itachi. Chciał bowiem poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ten jednak nie był skory udzielenia mu na nie jakiejkolwiek odpowiedzi. W końcu dotarli do celu, będącego jednocześnie kryjówką Kabuto. Dwóch braci stało teraz przed jednym z prowodyrów wybuchu Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi. Itachi miał jeden cel – pokonać przeciwnika i anulować działanie Edo Tensei. Jak się okazało, nawet śmierć Kabuto nie byłaby równoznaczna z końcem działania tego jutsu. Dwaj bracia po raz pierwszy stanęli ramię w ramię. Susanoo z Susanoo przeciwko wężowemu shinobi.

W czasie tego pojedynku poznajemy historię Kabuto. Dowiadujemy się, jak wyglądało jego dzieciństwo i w jaki sposób skończył pod auspicjami wężowego Sannina, Orochimaru. Tym samym Kabuto nie wiedział, że wpadł w sidła jednej z najpotężniejszych technik SharinganaIzanami. Zagubiony we własnych wspomnieniach i ubezwłasnowolniony działaniem techniki Itachiego „przegrywa” pojedynek z braćmi Uchiha. Teraz starszy brat Sasuke, poznawszy działanie techniki wskrzeszenia, może ją odwołać.

Z kolei piątka kage w dalszym ciągu walczy z Madarą i nic nie wskazuje na to, żeby szala zwycięstwa przechyliła się jednoznacznie na ich stronę. Niestrudzony Uchiha ewidentnie bawi się ze swoimi przeciwnikami. Nawet kiedy Tsunade używa technik swojego dziadka z najwyższej pułki, to i tak okazują się one bezużyteczne w porównaniu z mocą Madary. Raz, że kage nie mogą się przebić przez jego Susanoo, a dwa, nie są w stanie poradzić sobie z klonami Uchihy, które w niczym nie ustępują od oryginału. Jak z tego wybrną kage?

 

Spis rozdziałów:

#576: Droga do spotkania
#577: Ostrze nienawiści
#578: Śmiertelna słabostka
#579: Walka braci
#580: Czas dla braci
#581: Różne wizje Konohy
#582: Niczego nie miałem
#583: Kto to jest?
#584: Kabuto Yakushi
#585: By być sobą
#586: Wywołanie Bogini Nieba
#587: Gdy nastanie godzina 9

01 Wrzesień 2013