50 - Zacięta walka w wodnym więzieniu

Zamów tomik prosto z JPFu

2011-07

Data wydania

16.0 zł

Cena

203 - 208 Shippūden

Obejmuje odcinki

464 - 473

Obejmuje rozdziały

Pojawienie się Sasuke na spotkaniu pięciu Kage, wprawiło w konsternację wszystkich przywódców. Raikage, w gorącej wodzie kąpany, stanął naprzeciw młodemu Uchiha, bowiem nie chciał dopuść do przerwania obrad. Wynikła z tego poważna walka, która o mały włos nie doprowadziła do ruiny miejsca spotkania. Starcie z jednym z pięciu Kage było dla Sasuke dobrym sprawdzianem swoich nowych umiejętności po przebudzeniu Kalejdoskopowego  Sharingana. Ale nie tylko Raikage był jego przeciwnikiem – w końcu musiał stawić czoła niemal wszystkim przywódcom zebranym w Kraju Żelaza. Całe zamieszanie załagodził Tobi, który przybył w celu złożenia ciekawej propozycji. Jak się okazuje, Tobi – podający się za Uchihę Madarę – chce zebrać wszystkie demony, żeby przywrócić do życia Dziesięcioogoniastego, a następnie zapieczętować go w sobie. Tak przedstawia się wizja „księżycowego oka”.

Naruto, po rozmowie z Tobim, chciał namierzyć Sasuke, żeby móc się z nim spotkać i porozmawiać. Wszystkiemu przeszkadza pojawienie się Sakury z Lee, Kibą i Saiem. Konoszańska kunoichi zdecydowała się wyznać bohaterowi Liścia swoje uczucia względem niego. Chłopak jednak nie wierzył własnym uszom. Z romantycznego wyznania rodzi się ostra wymiana słów, której uwieńczeniem jest odejście Sakury. Jak się okazuje, młoda dziewczyna chciała w ten sposób odciążyć Naruto z obowiązku szukania Sasuke, gdyż sama zdecydowała się zabić swojego byłego kompana.

Po uwolnieniu się z rąk Akatsuki, Killer Bee zapuścił się w lasach, by ze swoim mentorem nauczyć się nowych rymów. Spokój beztroskiego rapowania i poznawania tajników Enki, został zakłócony przez Kisame, który przybył po bestię. Rozpoczęło się starcie między dwoma silnymi shinobi, z którego – koniec końców – zwycięsko wyszedł ninja z wioski Chmur. Zawdzięczał to bratu, Raikage, który przybył bezpośrednio ze szczytu Kage. Gdyby nie on... nie byłoby łatwo.

Lista rozdziałów:
464: Moc ciemności
465: Wtargnięcie do sali obrad
466: Bitwa w zamknięciu
467: Deklaracja wojny
468: Ośmioogoniasty i Dziewięcioogoniasty
469: Wyznanie Sakury
470: Bee-nasty kontra Kisame
472: Ośmioogoniasty, wersja 2
472: Zacięta walka w wodnym więzieniu
473: Brother

07 Lipiec 2011