Sasuke potrafił Ryū no Kawarimi tylko dlatego, że wcześniej wchłonął Orochimaru, a Rinneganem z tego co pamiętam nie można tworzyć sobie kończyn. Jeżeli oglądałeś ostatni odcinek Sakura przed jego odejściem spytała go czy nie chce zostać bo Tsunade wymyśliła coś z komórek Hashiramy ale ten wolał odejść na jakiś czas. Poza tym gdzieś słyszałem,że on nie chce aby dorobiono mu drugą rękę ponieważ traktuje to jako kare za swoje grzechy. Z jedną ręką i tak jest wystarczającym kozakiem ;)

Pytający: maciej-pabjan
Odpowiadający: Screamer0402

Mógłby, ale sam by umarł, tak jak Nagato

Pytający: Leonhej
Odpowiadający: ._.

Zabił go ponieważ szpiegował Akatsuki i miał zbyt dużo informacji. Z resztą pamiętaj, że Pain(Nagato) był przez większą część serii jednym z głównych antagonistów więc w sumie musiał zabić Jiraiye bo ten chciał mu przeszkodzić w osiągnięciu celu Paina który chyba znasz. ;)

Pytający: Leonhej
Odpowiadający: Screamer0402

Już jest. Nazywa się (o zgrozo): Boruto.

Pytający: Sakura_Konan
Odpowiadający: Mencio

Faktycznie jest... troche taki transwestyta. ;___;

Pytający: kays
Odpowiadający: Screamer0402

pierwszy hokage

Pytający: HatakeAglo
Odpowiadający: ben-oscar-skrodz

W zasadzie to nic sie nie powinno stać. To czy ma jednego Rinnegana czy dwa nie ma jakiegoś większego znaczenia. Weźmy na ten przykład Obito. Miał praktycznie całą prawą stronę część ciała z komórek Hashiramy, a jeszcze później wszczepił sobie jednego Rinnegana Madary i czy miało to jakiś wpływ na jego moc? Nie. Potrafił używać standardowych technik Rinnegana i nic więcej. Sasuke miał łezki tylko dlatego ponieważ w dalszym ciągu potrafił używać mocy Mangekyou Sharingana więc teoretycznie drugi Rinnegan nie dałby mu jakiś dodatkowych mocy nie z tej ziemi. Poza tym nie ważne kto z Uchiha przeszczepił by sobie komórki Senju to moc klanu Uchiha i Senju w jednym=Rinnegan.

Pytający: BladeS
Odpowiadający: Screamer0402

Akadeia w Naruto jest dość "ruchoma" i nie jest zarządzana w sposób sztywny jak cała edukacja szkolna w Polsce. W związku z tym czasem "geniuszy" nie trzymało się w akademii i vice versa.

Pytający: skejciara
Odpowiadający: Mencio

Tak są kanoniczni. Zostali narysowani i uznani za kanon przez Masashiego Kishimoto.

Pytający: skejciara
Odpowiadający: Mencio

Zacznijmy od tego, że obaj nie mają po 1 ręce. Jeden z nich dostał komórki Hashiramy i odtworzono mu już rękę a drugi czeka na to samo.

Pytający: daniel-kujawski
Odpowiadający: konrad-kus

Sakura ma dwa żywioły chakry. Są to Doton ( ziemia ) i Suiton ( woda ).

Pytający: Jadzia
Odpowiadający: DarkStella

Źle ci się wydaje.Naruto zabił m.in Kakuzu i Fukę ( filler )

Pytający: naruto12345
Odpowiadający: DarkStella