Walka rozpoczyna się w odcinku 234 a kończy się w 235 ;)

Pytający: Nan
Odpowiadający: Katen

Po shindenach będzie najlepszą opcją ponieważ film Boruto to pierwsze rozdziały mangi, a w kwietniu rusza anime Boruto.

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Po pierwsze niedługi*. Po drugie nie wiem czy na taki niedługi bo nie było go kilka lat. Po trzecie odszedł nie z tego powodu, który wymieniłeś tylko po to aby jak to sam powiedział obejrzeć jak wygląda teraz świat o który tak walczyli i przemyśleć swoje błędy. W większości wszystkimi sprawami, którymi sie zajmował w trakcie podróży były przypadkowe nawet ta sprawa z Chino, a zajął się nią dlatego ponieważ wcześniej dostał rozkaz od Kakashiego aby wrócił do wioski i pomógł im w tej sprawie. Akurat w tym samym czasie sam się natknął na Chino i Fushina więc nie wrócił do wioski i rozwiązał to po swojemu.W skrócie Sasuke postanowił chronić wioskę z ukrycia bez rozgłosu. Naruto akurat w między czasie wykonywał inne misje, zdawał egzamin na Jōnina oraz przygotowywał do roli hokage bo i tak wiedział, że Kakashi mianuje go następcą. Działania Naruto i Sasuke w późniejszych czasach wyglądają tak, że Naruto zajmuje się wszystkim w wiosce, a Sasuke wykonuje różne misje zwiadowcze i takie z którymi inni nie daliby rady przy okazji chronił tak wioskę. I nie śpij na odcinkach. :/

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Pewnie dlatego, że mu włosy urosły i ma grzywkę. A tak serio po co ma się chwalić, że ma skilla którym mógłby rozpieprzyć kilku gości naraz?

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Nie,jednak w mangowym omake'u "Road to B" jest informacja że jego rodzice byli członkami Anbu.

Pytający: Nan
Odpowiadający: DuskAstral

Seria Boruto (anime) ma być emitowana od kwietnia 2017 roku. Sama manga już jest.

Pytający: Nan
Odpowiadający: Screamer0402

Nie. Ta technika jest zakazana ponieważ wyrządza ogromne szkody w organiźmie jej użytkownika ale nie jest zakazane używania jej na egzaminie,a to różnica.

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

1 Anko chciała użyć techniki"Twin Snakes Mutual Death Technique" 2. Orochimaru użył techniki"Vanishing Facial Copy Technique"

Pytający: Katen
Odpowiadający: angelika-michalska

Rasenshuriken nadaje sie do atakowania konkretnego pojedynczego celu. Jeżeli oglądałeś jakiś odcinek gdzie została użyta bomba ogoniastej bestii to dobrze wiesz jakie zniszczenia potrafi zrobić. Generalnie jeżeli chcesz sprzątnąć pojedynczego przeciwnika lepiej użyć Rasenshurikena, a jak marzy ci anihilacja jakiegoś oddziału i sianiu większego zniszczenia to bardziej sie opłaca skorzystać z bomby ogoniastej bestii. Według mnie Bomba ogoniastych > Rasenshuriken ale co kto woli.

Pytający: krzysiej
Odpowiadający: Screamer0402