Pewnie jak już nie będzie potrzeby i wszystkich wytłucze albo jak zdziadzieje.

Pytający: Nan
Odpowiadający: Screamer0402

Każdy Mangekyou Sharingan ma swoją wyjątkową technikę,a jeżeli przypomnisz sobie niektóre urywki anime to użytkowników Mangekyou było wielu tylko najzwyczajniej w świecie nie było sensu aby rozwijać ten wątek. W każdym razie szansa na to, że istniały jeszcze inne techniki Sharingana jest duża.

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Walka rozpoczyna się w odcinku 234 a kończy się w 235 ;)

Pytający: Nan
Odpowiadający: Katen

Po shindenach będzie najlepszą opcją ponieważ film Boruto to pierwsze rozdziały mangi, a w kwietniu rusza anime Boruto.

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Po pierwsze niedługi*. Po drugie nie wiem czy na taki niedługi bo nie było go kilka lat. Po trzecie odszedł nie z tego powodu, który wymieniłeś tylko po to aby jak to sam powiedział obejrzeć jak wygląda teraz świat o który tak walczyli i przemyśleć swoje błędy. W większości wszystkimi sprawami, którymi sie zajmował w trakcie podróży były przypadkowe nawet ta sprawa z Chino, a zajął się nią dlatego ponieważ wcześniej dostał rozkaz od Kakashiego aby wrócił do wioski i pomógł im w tej sprawie. Akurat w tym samym czasie sam się natknął na Chino i Fushina więc nie wrócił do wioski i rozwiązał to po swojemu.W skrócie Sasuke postanowił chronić wioskę z ukrycia bez rozgłosu. Naruto akurat w między czasie wykonywał inne misje, zdawał egzamin na Jōnina oraz przygotowywał do roli hokage bo i tak wiedział, że Kakashi mianuje go następcą. Działania Naruto i Sasuke w późniejszych czasach wyglądają tak, że Naruto zajmuje się wszystkim w wiosce, a Sasuke wykonuje różne misje zwiadowcze i takie z którymi inni nie daliby rady przy okazji chronił tak wioskę. I nie śpij na odcinkach. :/

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Pewnie dlatego, że mu włosy urosły i ma grzywkę. A tak serio po co ma się chwalić, że ma skilla którym mógłby rozpieprzyć kilku gości naraz?

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402

Nie,jednak w mangowym omake'u "Road to B" jest informacja że jego rodzice byli członkami Anbu.

Pytający: Nan
Odpowiadający: DuskAstral

Egzamin na Jōnin'a nigdy nie został bliżej przedstawiony.

Pytający: Katen
Odpowiadający: Screamer0402