Ponieważ preferuje walkę z użyciem stylu błyskawic.

Pytający: krzysiej
Odpowiadający: Screamer0402

To standardowa technika Rinnegana więc mógłby.

Pytający: krzysiej
Odpowiadający: Screamer0402

196... miłego seansu. ;_;

Pytający: krzysiej
Odpowiadający: Screamer0402

Nie chodzi ci może o słowa Minato? Brzmiały one tak: "Wojny rodzą się z naszego pragnienia ochrony bliskich, dlatego też tak długo jak istnieje miłość, będzie też miejsce na nienawiść. Ludzie są kierowani chęcią zemsty. Natomiast nienawiść to straszliwa bestia, która nie zginie dopóki nie będzie istniał porządek na świecie."

Pytający: Nan
Odpowiadający: Screamer0402

Teoretycznie tak. W końcu Naruto był wcieleniem Ashury, a sam Hagoromo powiedział, że widzi jak to określił przytwierdzoną do niego czakre swojego młodszego syna. Poza tym dodał jeszcze, że do przebudzenia Rinnegana potrzeba mocy dwóch braci,a Naruto miał tę moc jako reinkarnacja Ashury. Swoją drogą na swój sposób to troche śmieszne... każdy z Uchiha przeszczepiając sobie komórki Hashiramy mógł przebudzić Rinnegana więc może by tak zastanowić się w drugą stronę? Mianowicie... załóżmy, że np. Tobirama przeczepił by sobie Sharingana od kogoś z Uchihów i czy by przebudził Rinnegana? Teorytycznie powienien w końcu jest z klanu Senju, a ten klan wywodzi się właśnie od Ashury więc tak jk powiedziałeś Tobirama również powinien mieć jakąś cząstkę DNA czy czakry Ashury. Teorii jest mnóstwo, a my możemy tylko rozmyślać.

Pytający: jakis-czlowiek
Odpowiadający: Screamer0402

Sasuke potrafił Ryū no Kawarimi tylko dlatego, że wcześniej wchłonął Orochimaru, a Rinneganem z tego co pamiętam nie można tworzyć sobie kończyn. Jeżeli oglądałeś ostatni odcinek Sakura przed jego odejściem spytała go czy nie chce zostać bo Tsunade wymyśliła coś z komórek Hashiramy ale ten wolał odejść na jakiś czas. Poza tym gdzieś słyszałem,że on nie chce aby dorobiono mu drugą rękę ponieważ traktuje to jako kare za swoje grzechy. Z jedną ręką i tak jest wystarczającym kozakiem ;)

Pytający: maciej-pabjan
Odpowiadający: Screamer0402

Mógłby, ale sam by umarł, tak jak Nagato

Pytający: Leonhej
Odpowiadający: ._.

Zabił go ponieważ szpiegował Akatsuki i miał zbyt dużo informacji. Z resztą pamiętaj, że Pain(Nagato) był przez większą część serii jednym z głównych antagonistów więc w sumie musiał zabić Jiraiye bo ten chciał mu przeszkodzić w osiągnięciu celu Paina który chyba znasz. ;)

Pytający: Leonhej
Odpowiadający: Screamer0402

Już jest. Nazywa się (o zgrozo): Boruto.

Pytający: Sakura_Konan
Odpowiadający: Mencio

Faktycznie jest... troche taki transwestyta. ;___;

Pytający: kays
Odpowiadający: Screamer0402

pierwszy hokage

Pytający: HatakeAglo
Odpowiadający: ben-oscar-skrodz

W zasadzie to nic sie nie powinno stać. To czy ma jednego Rinnegana czy dwa nie ma jakiegoś większego znaczenia. Weźmy na ten przykład Obito. Miał praktycznie całą prawą stronę część ciała z komórek Hashiramy, a jeszcze później wszczepił sobie jednego Rinnegana Madary i czy miało to jakiś wpływ na jego moc? Nie. Potrafił używać standardowych technik Rinnegana i nic więcej. Sasuke miał łezki tylko dlatego ponieważ w dalszym ciągu potrafił używać mocy Mangekyou Sharingana więc teoretycznie drugi Rinnegan nie dałby mu jakiś dodatkowych mocy nie z tej ziemi. Poza tym nie ważne kto z Uchiha przeszczepił by sobie komórki Senju to moc klanu Uchiha i Senju w jednym=Rinnegan.

Pytający: BladeS
Odpowiadający: Screamer0402