Ścieżka Sharingana - Jutsu przywołania: fala lepkich żabek

1. Nazwa techniki: Jutsu przywołania: fala lepkich żabek
2. Cel techniki: ofensywna
3. Rodzaj techniki: Ninjutsu
4. Szczegóły dotyczące techniki: Do wykonania techniki jest niezbędne zawiązanie paktu z żabami z góry Myoboku, użycie własnej krwi oraz bardzo wysoki poziom chakry.
5. Pięczęcie: Dzik Pies Ptak Małpa Tygrys Baran
6. Ranga: S
7. Opis techniki: Jak już wcześniej wspomniałem technika wymaga zawarcia paktu z żabami z góry Myoboku. Można go zawrzeć poprzez:
a) odnalezienie tego mistycznego miejsca
b) znalezienie jednej z żab w okolicy i nawiązanie z nią kontaktu
c) umożliwienie podpisania traktu poprzez innego shinobi , który posiada zwój.
Technika przywołuje ogromną ilość zróżnicowanych pod względem wyglądu niewielkich skrzeczących żab, które z daleka będą przypominać olbrzymią falę opadającą na przeciwnika. Każdy z przywołanych płazów ma celu wypalenie głębokich ran poprzez przyklejenie się do ciała i wydzielenie spod skóry żrącego kwasu żabiego. Dodatkowo ogromny hałas, który powodują swoim rechotem żaby działa paraliżująca na przeciwników, co mu uniemożliwia szybkie podejmowanie decyzji. W wypadku kiedy dojdzie do zupełnego pokrycia ciała napastnika przywołanymi zwierzętami, spowoduje to całkowite wypalenie powłok zewnętrznych ciała, mięśni i niektórych organów. Docelowym skutkiem ma być natychmiastowy zgon oponenta. Po wykonaniu ataku olbrzymi obszar, który był w zasięgu techniki będzie wypełniony lepkimi nasączonymi kwasem żabami. Aby je usunąć trzeba odwołać technikę.
Zalecane jest stosowanie techniki na otwartej przestrzeni podczas walki z wieloma przeciwnikami lub shinobi o niezwykłej szybkości.
Zagrożenia: Technika może okazać się dwusieczna jeśli źle obliczymy bezpieczną odległość od przywołania techniki.
(P.S. oraz przed użyciem techniki należy zapoznać się z treścią zwoju załączonego do techniki lub skontaktować z medykiem lub farmaceutą, gdyż każda żaba niewłaściwie przywołana zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
8. Przykładowe wykorzystanie techniki:
Mógłby być to kolejny piękny, ciepły dzień zachęcający do życia, lecz nie dla shinobi walczących na pustyni, a na pewno nie dla Ichigoto. Był on potężnym shinobi z wioski zwaną Konochą i pochodził z klanu Gejdo. Powierzono mu przeprowadzenie misji, której celem było wykradnięcie tajnych informacji z Suna-Gakure. Akcja przebiegała według wcześniejszego planu. Niestety jeden z towarzyszy Ichigoto użył nieodpowiednich umiejętności sensorycznych do rozszyfrowania treści, co uruchomiło specjalnie zaprojektowany alarm. Na twarzy uczestników misji pojawiła się doza strachu i rozpaczy. Nie minęły 2 sekundy, a pojawiła się masa shinobi z obcej wioski. Do ninja z Konochy szybko dotarło, że nawiązanie równej walki jest totalnie niemożliwe. Bez większego zastanowienia towarzysze zaczęli uciekać, lecz nawałnica przeciwników pojawiająca się ze wszystkich stron była zbyt duża, by móc skutecznie uciec. Ichigoto postanowił się poświęcić, aby jego kompanii mieli wystarczająco dużo czasu na ucieczkę. Nie upłynęła sekunda, kiedy to pierwsze dziesięć kunai zostało w niego wycelowane. Na szczęście Ichigoto ich uniknął i ściągnął na siebie resztę przeciwników, odciążając tym towarzyszy. Nawałnica cały czas się powiększała, było wręcz pewnym, że Ichigo umrze z rąk shinobi Suny. Aż tu nagle „Jutsu przywołania: fala lepkich żabek” był to głos dobrze znany przywódcy oddziału. To stary przyjaciel Sapsu, który podążał za Ichigo odkrywszy, że w jego oddziale jest zdrajca z umiejętnościami sensorycznymi. Wywołał on fale żab. Była to jego najstraszniejsza technika. Ból, który towarzyszył podczas zetknięcia się z żabą był niewyobrażalnie wielki. Ninja, którzy nie zdołali uciec zostali oblani kwasem płazów, który wyżerał im skórę oraz tkanki. Niestety przy tak wielkiej skali techniki obrażenia doznał sam Ichigo. Na szczęście wiedząc, że oddział może być w opłakanym stanie. Sapsu wziął ze sobą specjalne antidotum oraz medyka, który pospiesznie pomógł uśmierzyć ból i przywrócić jego przyjacielowi do zdrowia.

---
Zachowana oryginalna pisownia.
Praca własna Komentarzy: 0 12 Sierpień 2013
Dodane przez: Tadex