Asystenci z Kichimoto

Asystent nr 1 – Kazuhiro Takahashi

Pochodzi z Kiusiu, a dokładnie z Beppu. Uwielbia mocniejsze trunki i bułki ze słodką fasolą. Jest ogromnym żarłokiem, ma zwyczaj opustoszać lodówkę w miejscu pracy. Lubi skórę, swój motor oraz żartować, udając wyrocznię.

Zajęcie: beta, tonowanie tła, ktoś jakby lider.

Asystent nr 2 – Osamu Kajisa

Nosi okulary, ale jak założy kontakty to jest całkiem przystojny. Bardzo szybko zasypia, uwielbia zagraniczne podróże. Potrafi dogadać się słowami zimnymi jak lód. Lubi nowe produkty.

Zajęcie: beta, tonowanie, tła, linie efektów, dobrze rysuje rośliny.

Asystent nr 3 – Mikio Ikemoto

Lubi być najedzony, uwielbia ciacha, codziennie je natto. Ogromny kawosz (to on zajmuje się kawą podczas pracy). Nieźle wymiata (cokolwiek to znaczy ;) ), jeszcze lepiej się ubiera. Jest najwyższy i najmłodszy z ekipy, czego okropnie mu zazdroszczą.

Zajęcie: ruch, tła, wybielanie, tonowanie.

Asystent nr 4 – Takemi Kawahara

Ma płaską klatę, ciekawą osobowość (jak widać to u nich rodzinne, jego starszy brat też tak ma), lubi zachodnią muzykę i jest, jeśli wierzyć Kishimoto, zbolem. To głównie on stwarza atmosferę w robocie – od razu robi się jaśniej.

Zajęcie: on jest wszechmogący, zrobi wszystko.

Asystent nr 5 – Koichi Nishiya

Najmłodszy w zespole, a wygląda na najstarszego. Mimo wyglądu olbrzyma ma gołębie serce. Jeden z największych na świecie fanów metalu. Spadkobierca szalonych przepowiedni Takahashiego (Asystent nr 1).

Zajęcie: beta, tonowanie tła.

Asystent nr 6 – Ryo Tasaka

Jest mnichem buddyjskim (nie chodzi tylko o fryzurę), który pochodzi z prefektury Hiroshima. Wszystko, co mu smakuje jest w porządku (oprócz sprośnych żartów). Bardzo inteligentny. Razem z Takemim Kawaharą (Asystent nr 4)urządzają sobie pogadanki o „byciu nygusem” (obydwoje znają na pamięć teksty z mangi Rokudenashi buruusu(Blues nygusów)).

Zajęcie: beta, tonowanie tła.

Asystent nr 7 – Akira Okubo

Bardzo młodziutki narybek. Ma świetny wzrok, wory pod oczami i jest prawdziwym mężczyzną. Nawet, gdy Kishimoto mocno zaskakuje, ten z kamienną twarzą i stoickim tonem głosu powie tylko „o kurczę”. Jego pasją, której jest oddany całym sercem, jest football.

Zajęcie: beta, tonowanie tła.

Asystent nr 8 – Yuichi Itakura

Najmłodszy w grupie, nie nadąża, gdy starsi członkowie ekipy rozmawiają o Gundamie. Ma charakterystyczny śmiech, który można określić jako rechot aktora teatru no z epoki Muromachi. Niezwykle dużo wie o grze Transformers – zagadka Convoya, ale nie dogaduje się z nr 1 grupy – Takahashim (Asystent nr 1). Je niewiele, przejmuje się innymi. Ogólnie rzecz biorąc dobry z niego chłopak.

Asystent nr 9 – Masaki Murakami

Jego rodzina zajmuje się produkcją spadochronów dla wojska i poduszek powietrznych, na które można skakać z dużych wysokości – testował je osobiście na zlecenie ojca. Jest romantykiem, często mówi „Oto je mylość” (mówi w dialekcie z prefektury Fukushima). Jest bardzo dobrze wychowany przez rodziców (pomińmy te spadochrony), co widać w jego otwartości na innych ludzi. W przeciwieństwie do swojego rówieśnika Yuichiego Itakury (Asystent nr 8) potrafi włączyć się do rozmowy o Gundamie (na innych rzeczach też zna się bardzo dobrze).

Asystent nr 10 – Atsuhiro Sato

Ma dużo doświadczenie, asystował już w Rookies czy Death Note. Uwielbia gry, jest mistrzem w Street Fighter II, posiada dyplom jednego z pierwszych 50 ludzi na ziemi, którzy ukończyli grę Bomberman. Jest mistrzem w sklejaniu modeli, zwłaszcza Gundamowych.

Asystent nr 11 – Akio Shirosaka

Często wdaje się w wiejskie dyskusje z Murakamim (Asystent nr 9). Małomówny, uśmiecha się zazwyczaj kącikiem ust, robi to bez przerwy. Chce zostać mangaką, ale ciągle gra w Monster Huntera, przez co obrywa od Itakury (Asystent nr 8), ale w Ikemoto (Asystent nr 3), który również jest fanem gry, odnalazł starszego brata. Rysuje wyśmienicie, dlatego jest ulubieńcem Kishimoto.

Asystent nr 12 – Kenji Taira

Skończył dwadzieścia lat, ale nie zachowuje się jak na małolata przystało - zdecydowanie zbyt poważnie, przez co dodaje sobie lat i odejmuje luzu. Ciągle myśli o niesamowitych rzeczach, ale o nich nie mówi. Jest ambitny, lubi się uczyć, bez żadnej nagrody zadebiutował w Akamaru, ale wieje od niego chłodem. Od Naruto woli Jojo, od Kishimoto woli Hirohiko Arakiego. Dotrzeć do niego można tylko rozmawiając o tej mandze.

Komentarzy: 0 03 Sierpień 2012