Boruto: Naruto the Movie - screeny oraz zdziwienie Boruto na wieść o rodzicach Mitsuki'ego

Boruto: Naruto the Movie - zagadkowi rodzice Mitsukiego

W sieci pojawiło się kolejne promo nadchodzącego filmu Boruto: Naruto the Movie. Mimo, że sam filmik ma tylko 15 sekund, pojawia się w nim kilka ciekawych informacji.

W filmiku tym, przedstawiona jest drużyna w której będzie Boruto. Nie trudno zgadnąć, że składa się ona z niego, Sarady oraz Mitsukiego - wszyscy występują w roli geninów już po pierwszym egzaminie.

W przeciągu tych 15 sekund możemy też zauważyć krótką wymianę zdań między całą trójką. Krótką ale intensywną, ponieważ pod jej koniec, Boruto wyraźnie jest zszokowany. Czym? Informacją (ocenzurowaną) o tym, kim są rodzice Mitsukiego.

Rozmowa całej trójki przebiega mniej więcej tak:

 • Sarada: Shannarō
 • Napisy: Trzyosobowa drużyna nowego pokolenia!
 • Sarada: Boruto, pokażmy im na co nas stać!
 • Mitsuki: Proszę, nie zapominajcie o mnie.
 • Boruto: A tak w sumie, to kim są twoi rodzice?
 • Mitsuki: Moi rodzice to ___
 • Boruto: Co?!
 • Napisy: Zadziwiająca prawda - tylko w kinach!

Jeśli chodzi o to kim są jego rodzice, spekulacje są różne. Dwie mocniejsze opcje to:

 • Orochimaru i jakaś kobieta z wioski - można tak sądzić po tym jakie ma oczy oraz po stylu w jakim jest narysowany;
 • Kakashi i Anko - Białe włosy to cecha Kakashih, zaś pewne "wężowe" cechy mógł on odziedziczyć po Anko.

Znając życie, marketingowcy wykorzystają tą informację aby przyciągnąć ludzi do kin, tak więc przed premierą zapewne się niczego nowego w tej kwestii się nie dowiemy.

Nawiązując jeszcze do filmiku: warto zwrócić uwagę, że muzyka to "Diver" zespołu Kana-Book - zaś sam utwór jest utworem przewodnim całego filmu.

Screeny z Boruto: Naruto the Movie

Poniżej zamieszczamy kilka screenów z nadchodzącego filmu:

Komentarzy: 9 04 Sierpień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  @NNinja
  Nie tylko ty tęsknisz. ^ ^"
  le zawsze można sobie wyspekulować o tym ,,dokąd JESZCZE posuną się z tymi filmami dalej i jacy jeszcze przeciwnicy nagle wyrosną z ziemi, byleby zakłócić spokój w Narutowej dolince''. :p

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • NNinja
  NNinja

  Za starych dobrych czasów pewnie bym przeczytał w komentarzach ze 30 teorii na temat rodziców mitsukiego, skomentował wszystkie, niektóre odrzucając od ręki do innych przypisując pewną dawkę prawdopodobieństwa po czym wysunął własną, popierając ją logicznymi w moim własnym subiektywnym mniemaniu argumentami, po czym dyskusja trwała by ze kilkaset komentarzy aż do premiery filmu. Niestety, ale takie gdybanie miało sens jak w serii obowiązywały jakieś reguły, teraz gdy jedna po drugiej wszystkie co do szuki wyfrunęły przez okno rozwalając się z wielkim hukiem nie bardzo ma to sens, jak wszelkie podstawy do teorii mogą okazać się niekatualne lada moment, a autor i tak może wyprwadzić coś kompletnie z d*** wziętego... ech tęsknię za starymi dobrymi czasami.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Eriessette
  Eriessette

  Borutowe wątki:
  Ło, panie dzieju, kaznodzieju. :D
  Ile wieści o tym całym ósmym cudzie świata. :D To już nawet nie muszę czytać tego streszczenia fabuły po angielsku, który gdzieś tu rzekomo już dynda od jakiegoś czasu po świecie. Wszystko wiadomo jak z poprzednim filmem. ^^ Ale dla grafiki, muzyki i efektów bitewnych, które (miejmy nadzieję) będą przypominały choć trochę te z początku serii, właśnie z egzaminu na Genina - Warto! :D

  A i podobno Miitsuki ma dziwnych rodziców, ale już chyba nic dziwniejszego od rozdziału 690-któregoś i arca Kaguyi mnie tu nie spotka. ^ ^" Chociaż nie, Shin...

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • Miitsuki
  Miitsuki

  Mitsuki ma bardzo podobne zakończenia oczu do Anko więc hmm

  Tbyythtg

  "Gorzki lek najlepiej leczy"
 • ndbshkssyu
  ndbshkssyu

  Zgadzam się, Pai Haruno. To najbardziej możliwa opcja. Nie może to być Kabuto, bo przecież w Konoha prowadzi sierociniec.

 • Pai_Haruno
  Pai_Haruno

  Z Naruto Gaiden wiemy, że Mitsuki pochodzi z innej wioski. Pierwsza myśl - Otogakure :v

 • Mencio online
  Mencio

  @Akanoo Ale ile tego gaidena będzie tak naprawde - tyle co nic :(

 • Akanoo
  Akanoo

  @kamila_uzumaki Wydawnictwo JPF zapowiedziało, że najprawdopodobniej wydadzą Gaidena w Polsce ;)

 • kamila_uzumaki
  kamila_uzumaki

  Szkoda, że manga Naruto Gaiden nie jest dostępna w Polsce :(