Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce... a nie - wcale nie tak dawno, i nie aż tak daleko - bo tylko w Japonii. A konkretnie w Tokio. Ekipa z legendarnego studia Bandai zdecydowała się stworzyć figurki łączące ducha Japonii z Gwiezdnymi Wojnami. Darth Vader prosto z Japonii? Oceńcie sami!

P.S. Niestety nie znamy ceny ale można podejrzewać, że jak i inne "nietypowe" figurki, ceny nie zejdą poniżej 600-800 zł za sztukę.

Komentarzy: 2 08 Wrzesień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Figurkowy szał:
  Muszę zgodzić się z mym przedmówcą. ^^
  Na pewno warte swojej ceny jaka by ona nie była, a myślę, że słusznie obstawiacie te kilka stów. :D Chciałbym przyjrzeć im się z bliska tak kiedyś. Ale tak na żywo. :D

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • NNinja
  NNinja

  Cóż, muszę przyznać że Vader-dono prezentuje się zabójczo. Szturmowy samuraj też niczego sobie(ciekawe czy z mieczem jest równie precyzyjny jak z miotaczem;> ), Bobba-san trochę zbyt pastelowy ale źle nie jest;)

  Murasaki wa itsuwari no iro