Edytor mangi pilnie poszukiwany![NIEAKTUALNE]

We Want You!

Chcielibyście brać udział w tworzeniu Senpuu.net? Teraz jest do tego okazja! Chcemy, żeby światło dzienne ujrzały nowe chaptery Lee i Raruto po polsku. O ile tłumaczeniem zajmuję się Aro osobiście, to posada edytora jest wolna. Mile widziana znajomość obsługi Photoshopa lub innego programu graficznego (nie painta :P). Osoby zainteresowana, prosimy o kontakt na maila arrispy@vp.pl (w tylule podać EDYTOR)

Komentarzy: 5 01 Luty 2013
 • kakashi5
  kakashi5

  Ok. @Alextasha według mnie tylko na początku to sie wydaje trudne, ale jak się już ktoś przyzwyczai to idzie jak po maśle. ;) przy okazji mam nowe FanArty które wyśle jeszcze dzisiaj. (Ale to już nie na temat) :D :P

  ;)
 • Alextasha
  Alextasha

  Każdy może wysłać zgłoszenie, ale mimo że się je wyśle to nie ma gwarancji, że weźmiemy taką osobę od zaraz @kakashi5. Musi spełniać odpowiednie warunki.
  Przede wszystkim musi nam się podobać wykonanie pracy.
  Miło by było jakby taka osoba sama posiadała własną bazę z czcionkami - kwestia dobrania odpowiedniej czcionki zależy od edytora. Trzeba mieć smykałkę do doboru czcionek - w końcu kiedy jakiś bohater krzyczy to lepiej oddaje ten krzyk jakiś agresywny font niż standardowy.

  Dlatego przyszli ewentualni edytorzy, przemyślcie czy na pewno nadajecie się do tej roboty ;)

  My Wam zapewniamy tekst i angielskie skany. Wy musicie je wyczyścić, wstawić odpowiednio tekst i dobrać czcionki :)

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • kakashi5
  kakashi5

  Dziękuje, chciałem się tylko upewnić ale nie myślałem że (w ciągu 5 sekund mi odpiszesz). ;) Mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko, żebym się tym zajął. :D @Alextasha

  ;)
 • Alextasha
  Alextasha

  @kakashi5 - tak doszedł, na przyszłość: poczekaj przynajmniej 1-2 dni z takim pytaniem - nie siedzimy non stop przed skrzynką senpuu. Mamy też swoje sprawy ;) a na maile odpisujemy, niekoniecznie od zaraz.

  Gdyby w kobiecie nie panował anioł razem z diabłem, nie byłaby interesująca.
 • kakashi5
  kakashi5

  @Alextasha czy mój list doszedł?

  ;)