Artykuł ten, jak sama nazwa wskazuje, będzie traktował o Hatake Kakashim. Był on uczniem Czwartego Hokage. Jest mistrzem drużyny siódmej, w skład której wchodzą Uchiha Sasuke, Haruno Sakura oraz Uzumaki Naruto. Kakashi jest twardy, ale niekiedy się łamie, np. gdy walczył z Zabuzą, to oznajmił nam, że choćby miał oddać własne życie to nie dopuści żeby, któryś z jego uczniów zginął.
Teraz trochę o jego wyglądzie. Włosy Kakashiego są szare, ma brązowe przymrużone oczy. Swoją opaskę Liścia nosi prawie normalnie, na czole, ale po skosie – zsuniętą na lewe oko. Zawsze widzimy go z zaspanym wyrazem twarzy. Jedno oko ma zasłonięte z powodu Sharingana, którego używa tylko przy poważniejszych starciach. 

Dlaczego Kakashi posiada tylko jednego sharingana? Ponieważ Kakashi nie był głupi i wiedział, że eksperyment przeszczepienia oka może się nie udać. Dlatego też spróbował tego dokonać na jednym oku. Nosi również maskę, która zasłania mu usta. Może się dowiemy w kolejnych odcinkach po co jemu ta maska lub filmie kinowym, który ma opowiadać o młodości tego właśnie wojownika i również historii z jego sharingan'em. Kakashi jest średniego wzrostu, a strój jego ma kolor zielono-czarny.

Hatake Kakashi

Komentarzy: 0 26 Grudzień 2011