Fūton: Rasenshuriken - Uwolnienie Wiatru: Spiralny Shuriken

Witajcie na lekcji techniki Fūton: Rasenshuriken. Jest to bardzo trudna  technika,  która  wymaga wcześniejszego  opanowania  zwykłego Rasengana.  Jeżeli  udało Wam się już go opanować, śmiało  możecie rozpocząć lekcję omawianej techniki. Trening  jest  bardzo  czasochłonny,  ale rezultaty są wspaniałe. Zadanie to okazało się zbyt trudne do wykonania dla Hatake Kakashiego oraz twórcy Rasengana, Namikaze Minato. Wierzymy jednak, że będziecie w stanie posiąść umiejętność używania tego wspaniałego i potężnego jutsu.

Pierwszym etapem, od którego zaczniemy, jest przecięcie liścia na całej jego długości. Niby nic trudnego, prawda? Jednak może okazać się to całkiem kłopotliwe, kiedy musimy to zrobić używając tylko i wyłącznie czakry. W tym momencie może przydać się technika Kage Bunshin no Jutsu, ponieważ będziemy mogli w znacznie krótszym czasie opanować tę umiejętność. Tylko uważajcie! Zbyt duża ilość klonów może doprowadzic do tego, że będziecie bardzo osłabieni, więc dobrze będzie, jeżeli podczas treningu będzie przy Was jakiś przyjaciel do ewentualnej pomocy. Aby przeciąć liść, włóżcie go pomiędzy dłonie, które należy ułożyć równolegle. Następnie naciskając lekko na liść musicie skupić całą swoją czakrę pośrodku rąk. Kiedy zbierzecie jej już wystarczająco dużo wypchnijcie ją do wewnątrz dłoni. Kiedy tego dokonacie, liść zostanie przepołowiony.

Kolejną bardzo ważną rzeczą do opanowania jest przecięcie czakrą... wodospadu. Jednak nie zniechęcajcie się! Owszem, kłopot może stanowić znalezienie dostatecznie dużego wodospadu (im większy tym lepiej), jednak kiedy uda Wam się to zrobić, wystarczy stworzyć klony i możemy zaczynać. Tylko nie zapominajcie o osobie asekurującej! Najlepiej będzie jak przez cały trening będzie z Wami (po nauczeniu się tej techniki wypadałoby jakoś jej to wynagrodzić, np. zabierając na lody). W przypadku wodospadu zasada jest praktycznie taka sama jak w przypadku liścia, z jedną niewielką różnicą: ręce musimy przyłożyć wewnętrzną stroną do wodospadu. Kiedy tego dokonamy, musimy zebrać bardzo dużo czakry, aby móc pokonać siły spójności jakie łączą cząsteczki płynu.

Kiedy już opanujecie przecinanie wodospadu za pomocą czakry kolejnym krokiem będzie stworzenie Rasengana i dodanie do niego natury wiatru. Z początku możecie mieć z tym problemy, ale nawet Naruto musiał poświęcić wiele czasu, aby opanować tą umiejętność. Tylko bądźcie ostrożni! Czakra wiatru potrafi odrzucić na kilka metrów, więc nie zdziwcie się, jak będziecie cali posiniaczeni. Na szczęście wiecie już jak akumulować czakrę wiatru w dłoniach, więc na pewno sobie poradzicie! Stwórzcie zwykłego Rasengana, a następnie bardzo powoli dodawajcie do niego czakrę wiatru. Podobnie jak w przypadku przecinania wodospadu, musicie dodać jej bardzo dużo, jednak nie możecie się z tym śpieszyć, ponieważ zamiast utrzymywać Rasengan w rotacji, sprawicie, że ten eksploduje!

Jeżeli ukończyliście już ten etap nauki jesteście w stanie wykonać technikę Fūton: Rasengan. Jest to jeszcze niedoskonała forma  Fūton: Rasenshuriken, ale po kilku próbach powinno Wam się udać udoskonalić to jutsu do pełnej formy. Tylko używajcie tej techniki z rozwagą! Jest ona bardzo niebezpieczna i może doprowadzić do uszkodzenia Waszej ręki, przez co nie będziecie mogli używać ninjutsu. Polecamy Wam nauczyć się rzucać tą techniką w ofiarę, ponieważ dzięki temu nie będziecie odnosić większych obrażeń.

Napisane przez: Anchi

Komentarzy: 44 28 Marzec 2014
 • Natsuro
  Natsuro

  @Mencio Twoja odpowiedź nie ma sensu... Mówisz jak dziecko

 • Mencio
  Mencio

  @MidoriUchiha Ta rozmowa nie ma sensu bo widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi (i co to jest ironia)

 • MidoriUchiha
  MidoriUchiha

  Jest. Świadczy o tym film oparty na faktach tylko imiona itd pozmieniane. Ibejrzyj sobie ten film jego tytuł to: "Egzorcyzmy Emily Rose". Jeśli nie wierzysz że jest oparty na faktach to poczytaj sobie coś na jego temat. Przekonamy się kto ma racje.

 • Mencio
  Mencio

  @MidoriUchiha Opentanym na pewno nie można zostac niezaleznie w co się wierzy, bo nie ma czegoś takiego jak opentanie

 • MidoriUchiha
  MidoriUchiha

  Mencio. Tak. Można zostać opentanym. No chyba że ty woogle w to nie wierzysz i wierzysz w hinduiz i buddyzm tantryczny gdyż te religie wierzą że jest coś takiego jak czakra.

 • Mencio
  Mencio

  @MidoriUchiha Opentanym na pewno nie ;)

 • MidoriUchiha
  MidoriUchiha

  Popieram Natsuro. Tych technik nie da się zrobić w normalnym życiu. Te techniki są wymyślone przez autora. Nie ma szans żeby to się udało w prawdziwym świecie. Dlaczego tutaj wogle jestem i się zarejestrowałam? Dlatego że lubię Naruto i chciałam sprawdzić jak tu wszystko działa itd. Ale nie wiedziałam że będą takie kity ludziom wciskać. Przez takie wierzenia można zostać opentanym przez szatana. Jeśli są tu chrześcijanie to radze wam nie wierzyć że te techniki się udadzą.

 • Natsuro
  Natsuro

  No nie wiem czy tym razem z nas... ;)

 • Plunkowski
  Plunkowski

  @Natsuro, @Pain79 Można się z Was chłopcy pośmiać :)

  Świat... Istne cudo! Pędź ku wolności, a będzie Ci leżał u stóp. Jeśli coś pcha Cię ku spełnieniu swych pragnień, nie wahaj się! Wznieś swój sztandar i gnaj za swoimi przekonaniami!
 • Mencio
  Mencio

  @Natsuro
  @Pain79 :)

 • Pain79
  Pain79

  a jęsli nie istnieją żadne jutsu to chociaż to powiedzcie bo niektórzy to naserio biorą
  i poco macie psuć komuś zycie jeśli ktoś sie naprawde w to wciągnie

 • Natsuro
  Natsuro

  Jestem tu po pierwsze bo uwielbiam Naruto po drugie z ciekawości chciałem sprawdzić jak niby waszym zdaniem da się wykonać jakieś jutsu. Ale po przeczytaniu komentarzy po prostu nie wytrzymałem bo nie chcę aby ludziom taki kit wciskano. Okej nie będę mieć nic do nikogo jeśli ktoś w jakiś sposób UDOWODNI mi, że po prostu da się zrobić jutsu. Zdjęcie lub najlepiej filmik. I rozbawiła mnie odpowiedź Mencia na pytanie Neda o rozwalenie rasenshurikenem drzewa. Gdybyś na prawdę zrobił rasenshurikena to na 100% wyrządziłbyś większe szkody drzewu niż "ledwo rysa" ponieważ nawet łyżką można by przynajmniej zniszczyć korę. Więc dziękuję i mam nadzieje, że mnie nie zignorujecie tylko pokażecie mi że wykonywanie jutsu jest na prawdę możliwe :D Proszę o podesłanie linków do dowodów lub w jakiś inny sposób pokazanie mi ich :D

 • Mencio
  Mencio

  @Ned123456789 Nie :( ledwo rysa

 • Ned123456789
  Ned123456789

  Mam pytanie do ciebie Mencio czy rozwaliłeś tym (rasenshuriken) drzewo :D?

 • pawela
  pawela

  @Mencio dzięki za poparcie

  pd-k
 • Mencio
  Mencio

  @pawela Dokładnie. Jak ktoś nie wierzy to na pewno mu się nie uda :)

 • pawela
  pawela

  @Natsuro wiesz co? skoro nie wierzysz w tego typu rzeczy to po co to czytasz i w ogóle po co jesteś tu zalogowany?zastanów się lepiej nad sobą.Bo to że ty nie wierzysz to nie znaczy że masz psuć innym humor i dobrą zabawę!!!

  pd-k
 • Natsuro
  Natsuro

  Jak tak to proszę filmik np z klonem lub inną techniką w akcji :D

 • Mencio
  Mencio

  @Natsuro No jest niebezpieczne bo można umrzeć jeśli się całą zużyje i nawet o tym pisaliśmy. Pisaliśmy też, żeby uważać na to co się robi. Zresztą jak zawsze.

  A czy komuś się udało? Było tu duzo osób które pisały, że im się udało :)

 • Natsuro
  Natsuro

  Dobra niech Ci będzie, ale i tak głównym tematem (i z niego nie schodz) jest to, że niebezpiecznie jest używać chakry ponieważ może Cię coś opętać (taki skrajny przykład). I moim zdaniem niemożliwe jest robienie technik takich jak w Naruto w prawdziwym życiu.
  Mam pytanie: Czy komuś się to udało??