Jesteście gotowi na kolejną lekcję z Senpuu.net? Zaczynamy... Tym razem naukę tej techniki przedstawię w kilku punktach. Przyznam, że wykonanie tego jutsu nie powinno sprawić większości żadnych problemów.

1. Tradycyjnie koncentrujemy odpowiednią ilość czakry, która będzie niezbędna przy wykonaniu jutsu. Pamiętajcie, że nie można popełnić problemu przy podziale energii. Skutkiem tego może być np. mała ilość klonów. A tego raczej nikt nie chce, w przypadku gdy mamy do czynienia z dość dobrym przeciwnikiem.

2. Układamy ręce w odpowiedniej formie (rysunek na dole strony). Staramy się nie wykonywać żadnych dodatkowych gestów. Do wykonania tej techniki potrzebny jest tylko jeden układ rąk. W związku z tym nie starajcie się urozmaicać tego jakimiś swoimi, zbędnymi pieczęciami. Gwarantuję, że jutsu nie zadziała, a stracicie tylko niezbędną czakrę. 

3. Ostatnim etapem tego kursy jest słynny okrzyk :). Po skoncentrowaniu chakry krzyczymy KAGE BUNSHIN NO JUTSU! Teraz tylko patrzeć i podziwiać owoc naszej pracy.
 

Pieczęcie

Jedyne co jest potrzebne do wykonania tej techniki jest tylko jeden znak. Poniżej pokazany jest obrazek jak, poprawnie, powinna wyglądać pieczęć. Nie powinno być żadnych problemów.
 

Komentarzy: 21 19 Styczeń 2012
  • frytek123
    frytek123

    Czy komus udalo sie opanowac ta technike?