Katon: Housenka no Jutsu - Element Ognia: Pustelniczy kwiat feniksa

A teraz nauczymy się kolejnej techniki, która uznawana jest za jedną z atutowych klanu Uchiha. Wszyscy ją znamy. W Lesie Śmierci próbkę możliwości pokazał nam Sasuke. Ale teraz i dla was ta technika nie będzie tajemnicą. Po tym kursie będziecie mogli się chwalić przed kolegami. Nie przejmujcie się jak usłyszycie coś o piromanii. Jeżeli zacznie to was denerwować nie widzę przeszkód by troszkę podpiec takiego natręta :).

No ale przejdźmy do samego treningu. Składał się on będzie z kilku etapów, dlatego proszę o cierpliwość. Pierwsze co należy zrobić to naprężyć brzuch, aby w naszym ciele zaczęła się kumulować Chakra. Kiedy to już zrobimy musimy skoncentrować ją w brzuchu. Starajcie się to najpierw robić na sucho. Jak dojdziecie do perfekcji możecie przejść do dalszej części kursu...

Opanowaliście kumulowanie Chakry w brzuchu? Świetnie. Teraz zapoznajcie się z kolejnością pieczęci, które będą potrzebne do wykonania techniki. Idąc dalej, zrobimy głębi wdech. W płucach Chakra zaczyna przemieniać się w ogień. W momencie kiedy poczujemy jej przypływ do ust, ustawiamy się w kierunku naszego celu i wydmuchujemy ją z dużą siłą. Po pewnym czasie zauważymy, że ogień zaczyna przygasać, a na jego miejscu pojawia się podręczna broń (kunai, shuriken). Nie pytajcie się jak to działa - po prostu :).

Kursy technik - Katon: Housenka no Jutsu

Pieczęcie

Pieczęć szczur

Szczur

Pieczęć tygrys

Tygrys

Pieczęć pies

Pies

Pieczęć wół

Wół

Pieczęć królik

Królik

Pieczęć szczur

Szczur

 

Komentarzy: 2 29 Styczeń 2012
 • Mencio
  Mencio

  @Ned123456789 Kilka - ale tak jako tako to tylko jedną.

 • Ned123456789
  Ned123456789

  Mencio a ty ile technik umiesz? :)
  Bo ja żadnej nie umiem xD (narazie)