Kawarimi no Jutsu - technika podmiany ciała

Kolejna lekcja. Tym razem zajmujemy się nauką techniki podmiany ciał. Bardzo przydatne jutsu, gdy jesteśmy atakowani przez więcej niż jedną osobę. Technika może być efektowniejsza przy użyciu np. Bunshin no Jutsu. Wtedy wróg będzie miał większe problemy. Za późno się zorientuje, że zadarł z nie tą osobą co trzeba. Nauczy się, że z fanami Naruto się nie zaczyna!

1. Na samym początku trzeba obrać dowolny przedmiot, który nas zastąpi. Nie zawsze musi to być jakiś kawałek drzewa (jak to jest przeważnie w Naruto). To jest tylko dobry przykład. Równie dobrze może to być zwierze bądź też roślina.

2. Kolejnym etapem jest wykonanie pieczęci (na dole strony). Dobry ninja powinien to zrobić w odpowiednim momencie. Tak by nikt się nie zorientował, że już została wykonana zamiana ciał. Później chowamy się w dobrym miejscu i czekamy na odpowiednią chwilę.

3. Kiedy wróg przystąpi do ataku powinien być nieźle zaskoczony, jak nagle pojawi się co innego zamiast Waszego ciała. Ruszamy do ataku póki przeciwnik jest zdezorientowany. Wygrana jest już nasza. Można jeszcze w różne sposoby urozmaicić końcowy atak.

Poniżej przedstawiam dwa obrazki, które obrazują działanie tej techniki.

Kawarimi no Jutsu - Technika podmiany ciała

Kawarimi no Jutsu - Technika podmiany ciała

Pieczęcie

Pieczęć baran

Baran

Pieczęć świnia

Świnia

Pieczęć wół

Żółw

Pieczęć pies

Pies

Pieczęć wąż

Wąż

Komentarzy: 4 29 Styczeń 2012
 • Mencio
  Mencio

  @osa220 W artykulach

 • osa220
  osa220

  @Mencio Gdzie są te poradniki?

 • Mencio
  Mencio

  @osa220 Pewnie tak. Próbuj dalej!

 • osa220
  osa220

  Nie wychodzi mi. Pomocy! Wykonuje pieczęcie i nic... Może źle kumuluję chakre...