Magnificon 2016 – Bridear, Plasticzooms i EuroCosplay

To już 14 edycja największego festiwalu kultury i popkultury Magnificon Expo 2016! Miejscem tego niezwykłego wydarzenia będzie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. 

Czekają na Was trzy dni niesamowitych przeżyć w dniach 27-29 Maja. Na tegorocznej edycji szykujemy dla Was aż trzy koncerty! Pierwszym z nich będzie koncert zespołu BRIDEAR, drugim PLASTICZOOMS, a trzeci zostanie zapowiedziany już wkrótce na naszym fan page’u J

Nie zabraknie w tym roku także eliminacji do najbardziej prestiżowego konkursu Cosplay na terenie Europy. Kto w tym roku będzie reprezentował nasz kraj w finałach Euro Cosplay w Londynie? Przyjdź do nas w Sobotę i przekonaj się na własne oczy, dlatego w Polsce tworzy się jedne z najlepszych pokazów Cosplay na świecie.

Interesujesz się mangą, anime, Japonią? Na Magnificonie będziesz mógł spotkać tysiące osób o takich sanmych zainteresowaniach. To doskonałe miejsce, w którym będziesz mógł nawiązać wieloletnie przyjaźnie. Nie byłeś nigdy na pierwszym konwencie? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił to teraz. Pamiętaj tego typu wydarzenie odbywa się tylko raz w roku, więc czekamy na Ciebie :) 

Bilety do nabycia pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/magnificon2016

Po więcej informacji zapraszamy na:

- stronę internetową: http://magnificon.miohi.pl/

- fan page na Facebooku: https://www.facebook.com/miohi/

Komentarzy: 0 09 Maj 2016