Naruto Gaiden 02 – Człowiek z Sharinganem

Sarada nadal nie może uwierzyć, że Sakura jest jej matką. W jej głowie kłębią się przeróżne myśli, tym bardziej że w jej ręce trafiło zdjęcie Sasuke z Karin. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uroda, kolor włosów i styl ubierania się pasuje do dziewczyny z klanu Uzumakich, niż do swojej matki.

Na kartach mangi pojawia się Sasuke i od razu ściąga na siebie kłopoty. Zostaje zaatakowany przez tajemniczego mężczyznę, który na swoim ubraniu ma wyszyty emblemat klanu Uchiha. No i jeszcze te oczy… Sharingan. O co może chodzić? Do akcji zamierza wkroczyć również 7. Hokage Uzumaki Naruto.

naruto gaiden 02

Naruto Shippuuden 411 – Ogoniasta Bestia na celowniku

Porządek przebiegu drugiego etapu egzaminu na chuunina został zakłócony. Jak się okazuje, wśród uczestników znaleźli się odważni, którzy chcą zapolować na bestię zapieczętowaną w Gaarze. A Gaara – jak przystało na Kazekage – staje sam na sam ze swoim oponentem, troszcząc się, by nikt inny mu w tym starciu nie przeszkadzał. Ale na polu walki pojawia się ktoś jeszcze. Fuu z wioski Wodospadu, która tak samo jak on jest Jinchuuriki.

naruto shippuuden 411

Naruto Shippuuden 411 – EN Online

Naruto Shippuuden 411 – Napisy PL

Komentarzy: 32 07 Maj 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Witam w tą piękną bezgwieździstą noc. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

  ANIME:
  Nieznany grajek ze swym instrumentem,
  brakiem włosów na głowie, lecz sporym talentem.
  Nie zaprzestał na obserwowaniu króla cichego,
  zaczekał tę chwilę, by dopaść Bijuu Jego.
  W międzyczasie na środku pustyni,
  wszystko dookoła huczy i dymi.
  Nasi bohaterowie uciec zdołali,
  ale co to za ucieczka, gdy o pomoc wołali?
  Wtem jedna przybłęda rzekła z przerażeniem,
  ,,Uratujcie mego króla, wraz z jego mieniem''.
  Bohaterowie ruszyli bez wahania do boju,
  a na polu bitwy już dwie bestie na uboju...


  Odcinek nie należał do najciekawszych, lecz z poczucia przyzwyczajenia postanowiłem napisać kilka słów o nim. :P Za plus zaliczam wątek z Gaarą i Fuu. Choć wiele nie pokazali, to jednak odniosłem wrażenie, że w dobrym momencie ich wplątali do tej fabuły. I generalnie tutaj mogliby już zakończyć tą serie fillerów (jeszcze jeden odcinek), ale z tego co wiem będą jeszcze 2, ehh. ^ ^" Za minus masowe przeciąganie scen, które nużą, zwyczajnie nużą. Widzę, że największe udziały w tych fillerach mają Neji i jego drużyna. Ciekawe, czy ma to związek z tym, ze Neji w fabule już nie żyje, czy może ,,tak jakoś wyszło''? ;)
  PODSUMOWANIE: Muchy wpadły w pułapkę agenta 47, który w tej rzeczywistości jest japońskim grajkiem umiejącym zagrać tylko 4 wciąż powtarzające się nutki. Mogliby założyć kapelę z Tayuyą. ;) No nic, czekamy na finał. ^.^

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 411 : 7-/10

  Oyasumi wszystkim ^^ )/

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • ShinjiUchiha
  ShinjiUchiha

  "Wyrok Nejiego" oraz "Uczucia powierzone przyszłości" będą ostatnimi fillerami, dalej kanony!

  "Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata." ~ Itachi
 • Yuli-Senju
  Yuli-Senju

  @DarkStella Oj tam mógł je przemalowac :D

  Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem
 • boski2
  boski2

  @Plunkowski bo nikt nie będzie wysuwał teorii nt anime skoro z mangi wiadomo co się stanie ;) a jak wychodzi manga to są emocje

  "Jestem, więc myślę"...więc mnie nie ma...
 • astral.soralis
  astral.soralis

  Inojin to chłopak.

 • Serdd
  Serdd

  Małe pytanie o Inojinn(dzieciak Ino i Saia); Czy Inojinn to on czy ona ? Pytam oto gdyż w ostatnim chapterze naruto (Naruto 700) Inojinn została przedstawiona jako dziewczynka, podczas gdy na youtubie od jakiegoś czasu pojawia się wiele filmików o Inojinn, wedle których Inojinn to jednak chłopak. Więc jak to z nim/ z nia w końcu jest? Chłopak to w końcu czy dziewczyna? On to w końcu jest czy jednak ona?

 • Plunkowski
  Plunkowski

  Nie ma mangi, 5-8 komentarzy pod newsem, jest manga, 30-40 komentarzy :D

  Świat... Istne cudo! Pędź ku wolności, a będzie Ci leżał u stóp. Jeśli coś pcha Cię ku spełnieniu swych pragnień, nie wahaj się! Wznieś swój sztandar i gnaj za swoimi przekonaniami!
 • DarkStella
  DarkStella

  @Yuli-Senju
  Dla sprostowania Karin miała brązowe okulary, a Sarada ma czerwone, więc Sasuke nie mógł przekazać okularów Karin swej córce.

 • Yuli-Senju
  Yuli-Senju

  Tsa.. Robi się tu coraz ciekawiej! :D Aż w mej głowie zaczęły się rodzić wątpliwości, czy naprawdę Sakura jest matką Sarady. Wykrywam podobieństwo, chociaż czarne włosy, sharingan.. Ale co z okularami? Może bedzie jakaś wzmianka o tym, jak Karin ginie a Sasuke bierze jej okulary O.o Wszystko możliwe *Kishi* :D
  @DarkStella Wątpię,jeśliby urodziła w lesie to i tak po urodzeniu i przyjściu do wioski, zostałaby wpisana do aktów urodzenia/mieszkańców wioski Konohy.
  @boski2 Będzie on w drużynie (możliwe) Boruto i Sarady. Jest spokojny, charakterem może przypominać Sai'a :D Będzie ciekawie ^^

  Chapek na 10/10 i zaś trzeba czekać tydzień :C

  Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem
 • boski2
  boski2

  Tak czytam i czytam... i dziwię się dlaczego tak mał o skupiliście się na Mitsukim... wg mnie jak nic jest on postacią która jeszcze namiesza. Jak było wspomniane jest on onnej wioski i ogólnie został przedstawiony bardzo tajemniczo a biorąc pod uwagę że ten spin off jest bardzo krótki to wątpię aby Kishimoto wprowadził go tam po nic.... jest możliwość że jest związany z tą dwójką dziwaków...

  "Jestem, więc myślę"...więc mnie nie ma...
 • NNinja
  NNinja

  @Gyrza-san porównaj technologię którą mamy teraz z taką jaką mielismy 20 lat temu. Komórki były rzadkie, o ile wogóle były, wielkości cegły, służyły wyłącznie do dzwonienia, nawet SMSów nie było, a jeśli komputer wogóle gdzieś był to duży stacjonarny i słaby, nie były szczególnie rzadkie, ale też nie aż takie częste. Obecnie każde dziecko ma komórkę, która jest de-facto lepszym komputerem niż stacjonarne z tamtego okresu. W Naruto technologia nie licząc uzbrojenia była jak najbardziej obecna wcześniej, tablica elektroniczna podczas egzaminu, wideokonferencja Daimyo, krótkofalówki używane na misjach, to co jest teraz wygląda na bardzo naturalny skok technologii przez taki okres.

  @kuszumai-san to akurat nic dziwnego. Mój dziadek, mój ojcec, muj wujek i mój brat też mają wadę wzroku taką jak ja, a przynajmniej mieli w moim wieku, z czasem im się poprawiła(w przypadku Dziadka z wiekiem poszła w drugą stronę). Nie mieli DOKŁADNIE takiej jak ja chyba, może było z dioptria czy dwie różnicy, ale generalnie faceci u mnie w rodzinie mieli wadę minusową.
  Jeśli chodzi o okulary wyjaśnienie jest o wiele prostsze. Sarada ma po prostu taki sam gust jak Karin, i wybrała sobie takie same, jak stwierdzono u niej problemy z oczkami.

  Murasaki wa itsuwari no iro
 • Yuli-Senju
  Yuli-Senju

  @KakashiMaster - własnie tworzy się nowa wersja senpuu, dlatego nie ma postów tak często. Facebook :>

  Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem
 • sakurcia-chan
  sakurcia-chan

  Ciekawi mnie gość w płaszczu Akatsuki, czyżby reaktywacja najlepszej grupy w Naruto :D

 • hajelon
  hajelon

  No no, jeszcze nie została odkryta tajemnica, kim jest matka Sarady, a tu już pojawia się kolejna zagadka - kim jest chłopak z sharinganem i zakapturzona postać. Cebulogłowy z sharinganem wygląda na lekko psychicznego, ma w sobie coś z marionetki, nie mam pojęcia czy jest prawdziwym Uchihą czy nie, ale nie wierze, że jest eksperymentem Orochimaru, to by było za proste, ale dobrze że o nim wspomniano, bo jest szansa, że pokażą co u niego słychać, ciekawi mnie jak wygląda. Jeszcze słowo o tajemniczych postaciach, jeśli chodzi o zakapturzonego, to do głowy przychodzi mi jedynie Shisui, a cebulogłowy to jego syn - ma podobny kształt (?) oczu, no i ta technika, dzięki której zwiał, do tego obaj chcą pomścić Itachiego. Nie pasuje mi tylko ten znak akatsuki, ale ostatecznie obstawiam Shisuiego. Chouchou lubie coraz bardziej, sympatyczna postać, Sarada też mnie jakoś specjalnie nie irytuje. Szok, ze ne było Boruto w tym rozdziale, czyli to jednak nie na nim bedzie sie skupiał spin off. Sasuke pokazał różnice w doświadczeniu w tym krótkim starciu z tajemniczym chłopakiem, ja to czułem, i mi sie podobało. Ogólnie jest ok, ja nie uważam że ta drama Sarady to telenowela, Kabuto też poszukiwał siebie, chciał wiedzieć kim jest itp. Podobał mi sie rozdział

  "Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."
 • Gyrza
  Gyrza

  @Borsuq @shimetsu
  Wiecie, z tymi wideo chatami macie rację, ale mam na myśli ogólnie ten skok w rozwoju techniki. Ja rozumiem, że nie można być wiecznie "sto lat za murzynami", ale takie są moje odczucia. :/

  "Proszę zrozumieć, artysta potrzebuje bodźców. W przeciwnym wypadku jego zmysły tracą swoją wrażliwość."
 • kuszumai
  kuszumai

  Co tam telefony! Do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego wszyscy przyjęli ze stoickim spokojem, że wadę wzroku się dziedziczy. Skoro mają tyle nowych technologii, a jako shinobi nie mają zbytnio co do roboty, to może siedzą przy laptopach dzień i noc i stąd ta wada. :)
  Nie potrafię też uwierzyć w to, że w całej wiosce jest tylko jeden model okularów. Taki sam jak Karin. Jednakże przyjmując, że Sarada dostała w spuściźnie po matce wariatce Karin okulary, to i tak się nie trzyma kupy, bo okulary byłyby na takiego dziecka zbyt duże, chyba, że... ma wielką głowę po Sakurze.

  Ten gościu z sharinganem to nic. Jego wejście jest o wiele bardziej naturalne niż tego gościa z księżyca w ostatnim filmie, którego nie da się oglądać, a fabuła leży i kwiczy.

  "Chciałabym zamieniać ludzi w bociany i żaby. Pierwsze pożarłyby drugie, a drugie stanęłyby w gardle pierwszym. Sprawiedliwości stałoby się zadość".
 • PainNagato
  PainNagato

  Podobno Itachi miał jakaś partnerkę, podobno zgineła ale kto wie w uniwersum Naruto wszystko może się zdarzyć.

 • sakurcia-chan
  sakurcia-chan

  Sasuke wujkiem? Itachi raczej nie miał dzieci.

 • PainNagato
  PainNagato

  A może Sasuke to wuj tego nowego blondasa z Uchiha ?

 • NNinja
  NNinja

  Ech, Kishimoto na uchihu na muniu... Zaczęło się os Sasuke który to był praktycznie jedyny w swoim rodzaju, bo jego klan wyzdychał, miał brata i tyle. Prócz tego Kakashi miał sharingana i tyle, 3 osoby na krzyż z dobrymi ale w rozsądnych granicach mocami. Potem nie dość że się to cholerstwo rozrosło na Madarę, Obito i sharingany Danzo, to jeszcze sam klan stał się tak cholernie potężny że zdeklasował wszystkich którzy nie byli Jinchuuriki albo Senju. A teraz kiedy Sasuke w końcu był ostatnim Uchiha, może pojawić się coś nowego, odpowiedniego dla młodego pokolenia, z możliwością popisania się innych klanów, to jako nowy czarny charakter pojawia się... kolejny Uchiha, nie wiadomo skąd! I do tego chcący pomścić Itachiego, gdy wygląda jakby robił w pieluchy Kiedy Sasuke walczył z itachim. W najlepszym razie.
  Na razie temu nowemu wątkowi dam szansę, ale przyznam sceptycyzmu mi nie brakuje.

  Murasaki wa itsuwari no iro