Naruto LIVE Spectacle - Naruto w teatrze ONLINE

Niestety bez napisów ale i tak wiadomo o co chodzi. Warte obejrzenia bez zbędnego gadania zapraszamy!

Komentarzy: 8 07 Wrzesień 2015
 • Zirael
  Zirael

  Jestem pod sporym wrażeniem. Zgranie, wyćwiczenie i kondycja ekipy budzi szacunek. Uśmiałem się, odpocząłem. Fajny tez był motyw ostatniej piosenki i np. śpiewający duet Orochimaru+Gara. I tak myślę jakby sie zabrali za takiego "One Piece"...

  Kimi no yuku miohi wa kimi ni shika wakaranai
 • agna
  agna

  Naprawdę świetne! :D Chociaż obejrzałam tylko część xP Najbardziej spodobało mi się przedstawienie postaci <3

  ~Okashiro yo seimei yo!~
 • Eriessette
  Eriessette

  ,,Naruto'' na scenie:
  Nie powiem nic odkrywczego i innowacyjnego. To jest po prostu kawał dobrej roboty w najlepszym tego słowa znaczeniu. :) Widziałem póki co urywki, a nie jeszcze całość, ale już po tym jak się przyłożyli do tego, jak starali się wiernie odwzorować to wszystko co miało miejsce w tamtym okresie historii + Oczywiście dopasowanie to do standardów ,,mjuzikali'', jestem pod wrażeniem. :D Jak już wcześniej wspomniałem: Miałem pewne obawy i nie do końca wierzyłem, że to może się udać (głównie ze względu na to, że skoro przełożyli na scenę 20-parę chapterów z 700-set to może być sporo niewyjaśnionych wątków, jak choćby Orochimaru), ale chyba to im wyszło na dobre. :D Nic ino czekać, aż wezmą się za inne zacne momenty z tej serii. :D Duży plus za to, że na początek zabrali się właśnie za ten moment. To jeden z najlepszych i najwierniejszych klimatów ninja w tej serii jaki powstał z ręki Pana Kishimoto. ;)
  Niebawem obejrzę sobie całość elegancko. ^.^

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • BlazingWolfie
  BlazingWolfie

  Jedyne co było takim małym minusem to były te skipy jak na przykład z misji w kraju fal do zostawienia przeklętej pieczęci przez Orochimaru w egzaminie na chuunina, ale poza tym naprawdę świetne przedstawienie, aktorzy w 95% doskonale dobrani no i ogólnie widać że całe przedstawienie sprawia frajdę nie tylko widzom ale i aktorom, którzy starają się w przedstawienie angażować też widzów, co wychodzi bardzo na plus, ogólnie jestem pod dużym wrażeniem i z chęcią obejrzałabym kolejne tyle że z shippuudena :3.

 • AmayaNara
  AmayaNara

  Jest kilka błędów, ale... To nic w porównaniu z ogromem pracy który wszyscy włożyli w ten spektakl; aktorzy, oświetleniowych, charakterystyczny ddźwiękowych, horeografowie, reżyser, scenarzyści itd. ^^ Najlepszy spektakl jaki w życiu oglądałam ^^ Myślę że nawet jak się niemzna japońskiego to oglądanie, i słuchanie tego dzieła sztuki jest czystą roskoszą. :D Większość głosów pasowała, jestem zdziwiona wielkim podobieństwem do oryginału głosów np shikamaru oraz kakashiego. :) Rekwizyty naprawdę porządne a pomysły świetne. :D Bardzo się cieszę iż udostępniono nam to nagranie za darmo, ale za taki ogrom świetnej pracy bez wahania była bym w stanie zapłacić. ^.^ Powiecie czy zgodzicie się ze mną? :)
  POLECAM SERDECZNIE :)

  ~żyję snami i książkami, rzeczywistość odpływa. wpatruję się w gwiazdy, szukając realizmu. ^.^
 • Shin
  Shin

  haha nie tańczyli, To jest Musical, dlatego tańczą :P
  Ja na razie obejrzałam kawałek bo strasznie długie ale już mi się podoba :D

  Każdy kto szuka przyjaciela, rozgląda się uważnie i wybiera. W przyjaźni nie ważna jest uroda, bo przemija ona jak płynąca woda. Liczy się serce czułe i współczujące, przyjaźń i miłość u ludzi znające. Piękno jak czas przemija powoli...
 • HatakeAglo
  HatakeAglo

  Wyszło zajebiście, każdy zna historie więc wie się o czym rozmawiają. Lecz nie mogę sobie przypomnieć czy w Naruto tak tańczyli.

  Jeśli nie masz nic w lodówce, wyjdź na dwór i złap zombi. Smacznego!
 • Mencio
  Mencio

  Oglądnąłem i musze powiedzieć - wyszło im zajebiście!