Naruto Shinden - seria opowiadań | Naruto na deskach teatru | Impreza premierowa Boruto: Naruto the Movie

Naruto Shinden - Naruto True Story

Pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, więc przypominamy, że od września do listopada tego roku, pojawiać się będę w Japonii nowele ze świata Naruto. Z ujawnionych do teraz planów, będziemy mieli do cznienia z dwoma "Shindenami":

 • Itachi Shinden (2 nowele)
 • Sasuke SHinden (1 nowela)

Co ciekawe, historie Itachiego i Sasuke będą bardzo różne. Jedna z nich (o Itachim) będzie opowiadać o jego przeszłości. Pierwsza z nich będzie nosić nazwę Book of Bright Light (光明篇, Kōmyō-hen), zaś druga Book of Dark Night (暗夜篇, An'ya-hen). Jeśli zaś chodzi o Sasuke, to wiemy dwie rzeczy: będzie o jego przyszłych poczynaniach, ukaże się w listopadzie tego roku. Czy ktoś pokusi się je przetłumaczyć chociaż na angielski? Zobaczymy. A przy okazji odnośnie tłumaczeń, pragniemy przypomnieć, że wciąż trwają nasze prace tłumaczeniowe nad Opowieścią o Odważnym Ninja.

Live Spectacle Naruto - Naruto na żywo

Naruto w teatrze? Tutaj macie małą próbkę tego jak to może wyglądać. Japończycy postanowili przełożyć na deski teatru pierwsze 26 czapterów mangi. Co ciekawe, całość po nagraniu i edycji zostanie wypuszczona na DVD. Jest więc szansa, że i my będziemy mieli okazję zapoznać się z tym dziełem teatralnym.

Aby odtworzyć naciśnij prawym myszki na obrazku i wybierz Odtwórz / Play

Boruto: Naruto the Movie party - impreza z okazji premiery filmu

Jesteście ciekawi jak bawią się twórcy najnowszego filmu z serii Naruto? Poniżej kilka zdjęć z ciekawej i na pewno pysznej imprezy z okazji premiery filmu Boruto: Naruto the Movie

Komentarzy: 5 31 Sierpień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Witam. :)

  Historyjki o braciszkach Uchiha:
  O ile przeszłość Itachiego nie jest dla mnie jakoś super interesująca (ale i tak zerknę na nią oko jeśli będzie ku temu okazja ;)), o tyle wątki z Sasuke na czele mogą być ciekawe. Mam nadzieję, że chodzi o akcję z licznymi podróżami, które odbył w celu dowiedzenia się czegoś o Kagurze i kolesiu ,,jeszcze silniejszym od niej samej''. To może być serio interesujące. :) Szkoda, że teraz muszą robić różne speszjale, dodatki, filmy i inne takie zamiast zmieścić do jako kanon w mandze (skoro już pod jej koniec nabąknięto o króliczej bogini), a nie teraz trzeba czytać różne źródła, by całość wątku państwa Ootsutsukich miała ręce i nogi. :)

  Naruto na żywo:
  Hahaha! To może być zabawne. :D Pomimo iż opisują tam wątki z najpiękniejszego okresu historii, raczej będę podchodził do tego jako luksusowy bonus dla fanów. ;)

  Film ,,Boruto'':
  Kij z filmem. I tak obejrzę, czy by nazwali największym szansungiem, czy bóstwem Japońskiej kinematografii, ale to żarcie. TO ŻARCIE! *o* Ludzieee... W takich chwilach żałuję, że nie uczestniczę w takich zabawach. :c Ale bym się pobawił w Gedo Mazo... ;>

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • boski2
  boski2

  Ale bym chciał je przeczytać! Wierzę, że będą naprawdę dobre!

  "Jestem, więc myślę"...więc mnie nie ma...
 • Mencio
  Mencio

  @Wolfy Działa działa ;) poprawiłem troche rzeczy (znowu) ;)

 • Wolfy
  Wolfy

  Jeśli chodzi o Nowele to bardo chciałbym je zobaczyć.
  Teatr też brzmi dobrze i tez mam nadzieje, że ktoś go przetłumaczy!
  Na tej imprezie sam chciałbym być! Wszystko wygląda super smacznie!

  (Edytor działa bardzo dobrze)

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz
 • Mencio
  Mencio

  Napisze komenatrz jako test działania edytora po aktualizacji - przy okazji napiszę, że te sharinganowe ciateczka wyglądają naprawdę smacznie!