Naruto Shippuuden 356 - Shinobi Liścia | nowy trailer Naruto Storm Revolution

Naruto Shippuuden 356

Dzisiejszym odcinkiem musicie się nasycić, ponieważ za tydzień mamy przerwę. Kolejny odcinek (z nowym openingiem i endingiem) również będzie fillerowym. W tym tygodniu znów przyjrzymy się strukturom Korzenia. Dowiemy się czym tak naprawdę charakteryzują się shinobi werbowani przez Danzou. W końcu jednym z nich był Yamato.

naruto shippuuden 356

Naruto Shippuuden 356 - PL Online

Naruto Shippuuden 356 - Napisy PL

Nowy trailer Naruto Storm Revolution

W sieci pojawił się nowy trailer do gry Naruto Storm Revolution. Możemy w nim zobaczyć zarówno postacie, które od jakiegoś czasu są prezentowane (Kage znani nam z Edo Tensei, mecha Naruto), jak również tryb gry dla kilku graczy jednocześnie. Poza wątkiem fabularnym, dla graczy przygotowany jest Światowy Turniej Shinobi.

Komentarzy: 16 20 Marzec 2014
 • YukiTV
  YukiTV

  @Tom0o Hahahaah, dzięki -.-'

 • Tom0o
  Tom0o

  @YukiTV
  To się obudziłaś :)

  Omae wa yowai.. Naze yowai ka?
 • YukiTV
  YukiTV

  @Tom0o Nie chce mi się z obą dyskutować :)

 • Nier
  Nier

  Kolejny odcinek który pokazał nam wstęp, rozwinięcie oraz zakończenie. Jak tak dalej pójdzie to ciemno widzę ten Arc. chociaż teraz Itachi wkroczy może być ciekawie, plusem jest również to że od przyszłego odcinka naszemu Kakashiemu w końcu zmieni się głos :)

  Zawsze miej kogoś blisko siebie :)
 • _SnT_
  _SnT_

  Mnie się odcinek bardzo podobał. A końcówka? Rewelacja! :) Warto dla ostatniej sceny przetrwać fillery ;)

  "Czarny to nie kolor, czarny to siła" ♥ Black Tiger
 • Damson
  Damson

  ile odcinków do powrotu do aktualnej akcji nas czeka ?

 • Tom0o
  Tom0o

  @YukiTV: Wskaż fragment w którym Cię obraziłem ;). Komentarz odnośnie własnej opinii ma sens kiedy wyraża jakąkolwiek związaną z tematem treść. U Ciebie był to zwykły spam, zero uzasadnienia decyzji, nic. Równie dobrze mogłaś napisać, że jutro będzie niedziela.

  Omae wa yowai.. Naze yowai ka?
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo wszystkim, a w szczególności ofidiofobom;)

  ANIME:
  Stary przyjaciel dostał drugą z szans,
  w starciu z wrogiem między nimi był dystans.
  Pełno węży! Jeden za drugim był!
  a wśród nich ogromny i szeroki sobie żył.
  Nastawienie miał raczej agresorskie,
  lecz podejście - amatorskie, zatem i zginął...
  Kakashi uratowany! Życia nie stracił,
  z wdzięczności dług przyjacielowi spłacił.
  Informując hokage o intrydze ,,korzenia'',
  zrzucił z Tenzo ciężar jego brzemienia.
  Od tamtej pory dwóch przyjaciół do jednej załogi należeli,
  razem wypełniali misje, razem też spoważnieli.
  Zdawać by się mogło, że już nic spokój nie zakłóci...
  a co jeśli konflikt Uchiha, świat do góry nogami wywróci?

  Odcinek z tych co zarówno zakańczają jeden wątek, ale rozpoczynają kolejny. Walka z Orochi...wróć ^ ^" Co to właściwie było?!:O No bo wyglądało jak jego paskudniejsza forma, ale to nie był on, tylko taka jakby ,,matka'' tych wszystkich niepociumanych wężyków. No tak czy siak walka była przednia:D Podobało mi się to, że autorzy postanowili po prostu nadać jakieś ograniczenia na chłopaka i nie udało mu się wytworzyć kolejnego chidori, chociaż z drugiej strony odczuwam lekki niedosyt po ich trybie kooperacji w walce z tym czymś. No tak, czy siak wątek naszego konoszańskiego Voldemorta został raczej zakończony^^ Co my potem mamy...a nu najpierw drewienko walczy z sharingankiem, potem sharinganek ratuje drewienko, a drewienko sharinganka, potem sharinganek drewienko i na końcu są razem - ahh ta siła przyjaźni!:D Może nie koniecznie sposób rozwiązania całej sytuacji, ale z całą pewnością podoba mi się to, że ta szuja Danzo dostał po raz kolejny kopa od życia, a ten obrazek w pełni odzwierciedla schemat w jakim utrzymuje się postać tego nikczemnego starucha;D
  Za plus uważam także to, że w końcu coś pokazał prócz knucia i snucia się po ściekach Konohy;) Nie rozumiem za to zachowania naszego czcigodnego trzeciego hokage. Bycie dobrym i staranie się być jak najsprawiedliwszym władcą to jedno, ale zaniechanie tak poważnej sprawy to drugie. Jedynie może tą całą sytuację wyjaśnić chyba tylko to, że Danzo nie sprzeciwiał się (mimo tego, że ten ruch był mu nie na rękę) i oddał swoją tajną broń, Pinokio w ręce władz wioski.
  PODSUMOWUJĄC: Cała sytuacja jaka była przedstawiona w poprzednim odcinku + nawiązanie do wcześniejszych wreszcie miało swój punkt kulminacyjny w tym odcinku. Nie zmienia to jednak faktu, że przyjdzie spotkać nam się z jeszcze jednym zagrożeniem tym razem dotyczącym Uchiha...niemniej odcinek był ładny. Nie był wielce naszpikowany akcją, ale też skłamałbym jeśli powiedziałbym, że była wyłącznie nudna paplanina:) Dlatego jak na filerowy odcinek nie boję postawić:

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 356 : 7/10

  Jeszcze jeden trailer Naruto Storm Revolution:
  Bardzo ładne przytoczenie dotychczasowych informacji o tej grze w jednym, w całości. Wszystko to i jeszcze więcej sprawia, że mam ochotę zagrać w to tu i teraz:D Niestety data wciąż jest nieznana...no nic trza uzbroić się w cierpliwość, jak już tyle tygodni się wytrzymało, to co tam jeszcze trochę! >w<"

  Szkoda, że za tydzień nie będzie odcinka:c Jednak jestem prawie pewien, że senpuu już jakoś wygospodaruje lukę w przyszły czwartek i mimo tego i tak będzie jakiś ciekawy temacik jakich macie na pęczki;D
  92 original

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • ShinigamiBógŚmierci
  ShinigamiBógŚmierci

  @YukiTV Nie chcę się wtrącać do waszych spraw, ale on ma rację... I nie powinieneś się odwdzięczać tym samym;)

 • YukiTV
  YukiTV

  @Tom0o Dzięki za obrażanie mnie :) Dopiero co sam pisałeś, że każdy ma prawo do własnego zdania, a teraz co? Już ci się nie podoba, że wyrażam swoją opinię o odcinku?
  Ejj, weź już się ogarnij z tymi komentarzami, uczepiłeś się mnie czy co? -.-'

 • hajelon
  hajelon

  Kolejny udany odcinek! Ten biały wąż to raczej nie był Orochimaru, tylko jakiś niewypał, ale i tak ta forma to dla mojego oka coś miłego :) Kakashi wreszcie doczekał się limitu, i nie mógł użyć chidori, bardzo dobrze. Pomysł Tenzo z tym drewnianym okiem był dziwny, kogo on chciał oszukać, Danzo? No właśnie - Danzo! Nareszcie doczekałem się tego osobnika w walce! Użył futtona, wcześniej genjutsu, super! Tenzo przyłączył się do właściwego Anbu, i dobrze, jego historia przed wstąpieniem do Anbu była naprawde ciekawa. Ogólnie odcinek bardzo pozytywny, była białą forma Orosia, był walczący i wkurzony Danzo, po prostu było fajnie!

  Kolejny odcinek będzie z Itachim, nie mogę się doczekać :)

  "Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."
 • Tom0o
  Tom0o

  @YukiTV:

  Ehhh.... Znou fillery... Co zrobić


  Oszczędzić nam bezsensownych komentarzy.
  Omae wa yowai.. Naze yowai ka?
 • YukiTV
  YukiTV

  Ehhh.... Znou fillery... Co zrobić? ;)
  Z niecierpliwością czekam na odcinek pt. " Team Orochimaru i czwórka umarlaków". To moje ulubione sceny z mangi, a jeszcze ich nie ma :C
  NO I JESZCZE TA PRZERWAAAAA !!! ;C
  Na plus natomiast jest gra, która coraz bardziej mi się podoba ^^

 • Tom0o
  Tom0o

  Od siebie dodam, że podziwiam Hiruzena za anielską cierpliwość. Jakim to świetnym shinobi Danzo by nie był to już dawno za te jego spiski kopnąłbym go w dupę albo zesłał do karceru.

  Cwaniactwo Danzo nie zna granic. Podczas przekazania Tenzo pod skrzydła 3 hokage wspomniał, że nie zamierza usunąć Cursed Mark z ciała Pinokio mimo, że nie zdążył go jeszcze nawet zapieczętować :D.

  Co do nowej odsłony Gry Naruto... co tam niby jest nowego ? Zmontowali 2 poprzednie filmiki w 1 i podsycają sztucznie atmosferę ;). Zamiast tego mogliby się skupić na fabule i nowej rozgrywce..

  Omae wa yowai.. Naze yowai ka?
 • FinnMacCoool
  FinnMacCoool

  Bez niespodzianki, kolejny odcinek fillerowy pyty nie urywa. Ale przynajmniej w następnym Kakashi w końcu przejdzie mutację głosu, już przez chwilę podejrzewałem ANBU o kastrowanie młodych członków (gra słów zamierzona) tejże organizacji.

 • Wolfy
  Wolfy

  Zaraz wybuchnę, kiedy ta gra wreszcie będzie skończona, muszę w to zagrać.

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz