Naruto Shippuuden 357 | Uchiha Shisui w NSR! | Dziękujemy za pomoc!

Naruto Shippuuden 357

Kakashi odchodzi z szeregów ANBU. Jak na razie szefostwo nie zdecydowało się kto zastąpi jego miejsce, choć pewne działania w tym kierunku zostały już podjęte. Wioska Liścia dysponuje wieloma geniuszami w młodym wieku. Jednym z nich jest Uchiha Itachi. Zapraszamy na odcinek z jego udziałem ;).

naruto shippuuden 357

Naruto Shippuuden 357 - PL Online

Naruto Shippuuden 357 - Napisy PL

Senpuu potrzebowało pomocy - pomogliście - dziękujemy!

Witajcie moi mili. Wczoraj wieczorem, poprosiliśmy Was o pomoc na Facebooku. Zapewne zdajecie sobie sprawę, że utrzymanie takiego portalu jak nasz, to nie tylko wkład redakcyjny ale też realne koszty, m.in: domeny oraz serwerów. Senpuu posiada dwa serwery - jeden na aplikacje i materiały jakie posiadamy na stronie/facebooku (główny) oraz drugi, ten przeznaczony na odcinki. Większość kosztów pokrywamy sami a uwierzcie, nie jest ich mało - rocznie całkowity koszt zamyka się dla całej redakcji w okolicach 3 000 zł (tak, tak - nie pomyliliśmy sobie ilości zer). Na szczęście dla nas - serwer Senpuu jest po części wykorzystywany w innych celach, więc nie jest to koszt "tylko" dla Senpuu. Na nieszczęście - serwer odcinkowy jest tylko na potrzeby portalu. Kosztuje on rocznie 150 zł. Dzięki wam, uda nam się kolejny rok uniknąć (jako jedyni na rynku!) reklam. Już w 45 minut po opublikowaniu prośby, znalazło się dużo osób które wpłaciły niewielkie kwoty (od kilku do kilkunastu złotych) aby nas wspomóc! Ale to nie jest wszystko!

Zdecydowaliśmy się przeznaczyć jedną z maskotek z Japonii (tę ze zdjęcia) na sprzedaż zamiast na konkurs, tak aby uzbierać całą kwotę. Pewien mieszkaniec (pragnący zachować anonimowość) "kupił" ja od nas, po czym zdecydował się przekazać ją nam z powrotem, tak aby mogła być ona przeznaczona na konkurs. Wspaniały gest za który bardzo, bardzo dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy tworzyć i działać dla tak wspaniałego grona użytkowników. Maskotka Itachiego oczywiście zostanie przekazana na najbliższy konkurs. Kiedy go zrobimy? Tego nie wiemy nawet my. Odgrzebujemy się z zaległości, planujemy kolejny wyjazd do Japonii (tzn. Alextasha) i powolutku wszystko wraca do normy.

Jeszcze raz - wszystkim którzy zdecydowali się pomóc: Arigatou!

P.S. Drobne kwoty wciąż spływają - jeśli zostanie coś ponad potrzebne 150 zł, nadwyżka zostanie wykorzystana do opłacenia wysyłki nagród konkursowych (które wysyłamy od wielu lat na nasz koszt). Żadna osoba z Senpuu nie wykorzysta środków na cele prywatne!

Uchiha Shisui w Naruto Storm Revolution!

Te informacje zostały już potwierdzone! W najnowszej grze Namco Bandai pojawi się najbliższy przyjaciel Itachiego – Uchiha Shisui! W dodatku jego postać będzie można wybierać w zwykłym trybie gry, jak również pojawi się w grze w trybie fabularnym. JUPI! Poniżej przedstawiamy skan z tą, jakże, miłą informacją.

Uchiha Shisui w Naruto Strom Revolution

Komentarzy: 31 03 Kwiecień 2014
 • Yuli-Senju
  Yuli-Senju

  @-Yakushi- Mów za siebie - mi opening od Lovers bardzo się podobał, a nowy tez, co poradzisz, że on taki ma głos?

  Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem
 • 7CienOgnia
  7CienOgnia

  Itachi w ANBU.....

  Powiało chłodem

  Ohayo ^_^ Ogenkidesuka?
 • itachi_uchicha12
  itachi_uchicha12

  Mi tam się wszystkie openingi i edingi podobają:)

  I właśnie ja... Będę bogiem nowego świata!
 • -Yakushi-
  -Yakushi-

  Nie wiem jaki trzeba mieć słuch, aby stwierdzić, że nie jest to fałszowanie, a refren to już w ogole (animacja swoją drogą)... Prawda jest taka, że od "Lovers" nie było chyba dobrego openingu.

 • hatake_zuza
  hatake_zuza

  @Wolfy @_SnT_ nie jestem sama? O.O

  "Co się stało? Dlaczego się na mnie gapisz? Wkurza cię, że tylko ja mam ciacho?” – Death Note L
 • Wolfy
  Wolfy

  @_SnT_

  Witam w klubie.

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz
 • _SnT_
  _SnT_

  Mnie tam opening bardzo się podoba. Przy włączaniu go miałam w głowie uwagi internautów o fałszowaniu wykonawcy, ale do niczego nie mogłam się przyczepić. Byłam bardzo miło zaskoczona.

  "Czarny to nie kolor, czarny to siła" ♥ Black Tiger
 • -Yakushi-
  -Yakushi-

  @Wolfy może dlatego, że opening jest tragiczny? Gość strasznie fałszuje...

 • Wolfy
  Wolfy

  @Wolfy

  o, ja tylko wyrażam opinie a wy dajecie mi minusy?

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz
 • Borsuq
  Borsuq

  Tylko mnie ciekawi, czemu 11-letni Itachi ma taki sam głos jako dorosły, a Kakashi'emu nie zaszła mutacja głosu aż miał... ile to było, 17 lat?

  Fajny nowy opening i ending... szkoda, że anime w tej chwili jest dalej c***owe.

 • Wolfy
  Wolfy

  Wy mi tu gadacie jaki to ten opening głupi ja go włączam a tu super, przynajmniej dla mnie. :D

  Wiara, nadzieja i miłość nad wszystko. Reszta to proch pył i nicość. Wolisz egoizm życia bez granic? Wygra w tobie ten wilk, którego nakarmisz
 • hajelon
  hajelon

  357

  Odcinek taki sobie, mocno średni. Pierwsza część naprawde nudnawa, dopiero pod koniec akcja nabrała tempa. Walka na końcu była całkiem dobra, Gai otworzył bramy, co zawsze jest widowiskowe, do tego Kakashi który używa czegoś innego niż chidori, czyli błotnej ściany. Gai chciał dołączyć do anbu, i nawet do anbu root, ale totalnie się do tego nie nadaje, przekonał się o tym widząc chłód i bezwzględność u Kakashiego i Itachiego. Sam Itachi wypadł dobrze w tym odcinku, dla misji zmienia charakter i staje się maszynką do zabijania pozbawioną uczuć. Na koniec Fugaku zbiera klan Uchiha, i szykuje się do rewolucji, czyli początek smutnej historii Itachiego. Generalnie odcinek słabszy od paru poprzednich, tyle.

  Za tydzień będzie dobrze, rzuciła mi się scena, gdzie Shisui walczy z Ao! Bardzo mnie to cieszy, niespodziewałem się że wplotą ten wątek w te fillery, sam o tym zapomniałem, piękna niespodzianka :)

  Nowy opening - spodziewałem się czegoś lepszego, miejscami animacja jest taka, jakby robił ją fan...Jest dużo spoilerów, co bardzo lubie, Hinata i Naruto razem...W sumie ujdzie, pomysł i piosenka dobra, gorzej z wykonaniem.

  "Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."
 • _SnT_
  _SnT_

  Odcinek boski! Warto było czekać na niego dwa tygodnie. Następny zapowiada się jeszcze lepiej. Coraz więcej tego, co w Naruto kocham najbardziej: członkowie klanu Uchiha :D

  "Czarny to nie kolor, czarny to siła" ♥ Black Tiger
 • hatake_zuza
  hatake_zuza

  Ocenię ten odcinek raz i się nie będę powtarzać: Shisui! Shisui! Shisui! (ojć, małe powtórzenie XD) Scena z tablicą? Hmm... interesujące co dalej :P

  Moja ocena: 10/10 (W sklai ocen 'szkolnych' daję szóstkę z +)

  "Co się stało? Dlaczego się na mnie gapisz? Wkurza cię, że tylko ja mam ciacho?” – Death Note L
 • Sharingan
  Sharingan

  Odcinek jak dla mnie bardzo dobry, hardcorowy koksu wkroczył w szeregi ANBU :)
  Widać Kakashi już coś tu wyniuchał ze strony Itasia.
  A Gai, jak to Gai, zatroskany o swojego przyjaciela, jest nawet wstąpić w szeregi "Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai" jak i "Root", ale brak mu Yami :) ( mroku )
  I na koniec scenka z tablicą, która tak bardzo ekscytuje... :D

 • Eriessette
  Eriessette

  Konbanwa wszystkim! ToT

  Ohh mój ulubiony ED, czemu tyś odszedł bez grama słowa...Nie no nowe OP i ED nie są takie złe. Tzn. będę tęsknił za poprzednimi, bo zarówno animacja jak i muzyka były w moim klimacie, a teraz w przypadku OP tylko animacja jest według mnie fajna i melodyjka, a z kolei w ED muzyczka gitej, a animacja trochę mniej, ale też spoczi^^ Gdyby to dało się jakoś ,,scalić''...Gokuuuu~ musimy porozmawiać;)

  ANIME:
  Wielu dziwnych i groźnych z tego klanu pochodziło,
  Wśród skrajnych szaleńców i pomyleńców, dwóch braci się zrodziło.
  Sielankę w ich życiu codziennym przerwało zdarzenie,
  kiedy starszy brat do ANBU zwerbował Kage, na Danzo życzenie.
  Jego pierwsze zlecenie pod okiem mistrza,
  nie pozostawiało nadziei, lecz same zgliszcza.
  Ci co za sojuszników mięli uchodzić, wnet przez Guya zdemaskowani,
  zamiast jednego w nogę ugodzić, zostali doszczętnie zmasakrowani.
  Tym też uczynkiem starszy z braci dowiódł, że ma w sobie mrok,
  ojciec i stary mędrzec nie odstępują go ani na krok.

  Uf po tygodniowej przerwie obejrzało się najnowszy odcinek z podwójną przyjemnością. Jak wyżej wspomniałem, będę tęsknił za poprzednimi: czołówką i zakończeniem, jednakże przeboleję te, bo wiem, że nie ostatnie;) Najprawdopodobniej nowy będzie wraz z SPOILER! pojawieniem się Juubito. Hmm po za tym dość sporo dali spoilerów w czołówce, jestem zaskocozny^^ Lecz nie samym wstępem otaku żyje:D Muszę przyznać, że po zakończeniu ostatnich wątków w tym jakże zacnym, lecz mimo to nie pozbawionym wielu błędów logicznych rozdziale, kolejny pod-wątek z udziałem Itachiego wypadł nad wyraz dobrze. Rzekłbym bardzo dobrze!*w* Świetnie, że Kakashi miał już mutację, że dali Guyowi się wykazać, oraz, że mogłem zobaczyć jak wygląda Asuma bez swojej fikuśnej brody;) Ostatnio taki szok przeżyłem, gdy nasz prezydent ogolił wąsy...
  Wiele smaczków poznaliśmy w dzisiejszym odcinku. Młody Itachi zza czasów kiedy to jeszcze z jego oczu nie można było wyczytać ,,to ja jestem zdolny zmasakrować swój klan i zrzeszyć się z najgroźniejszą organizacją na ziemi'' prezentował się świetnie. Jego pierwsza misja w szeregach ANBU nie dała po sobie zaznać ani jakiegoś niepotrzebnego zagmatwania, ani absurdalności w rozwiązaniu sprawy. Od początku do końca czuć było klimat tego jak od początku powinno wyglądać życie w oddziałach specjalnych Konohy:) Ciekawy pomysł, by w tym odcinku wykorzystać jedną z nielicznych postaci, która nie miała przesranego dzieciństwa - a mianowicie Guy^^ (tzn. nie wiemy, czy nie miał, ale przynajmniej nie odbiło się to na jego psychice jak u niektórych - pozdrawiam Cię Obito^^). Zestawienie dwóch skrajnych postaci, z dwóch różnych rzeczywistości i światów. Wiecznie promienisty szczęściem dla którego trening ciała to wszystko dowiaduje się jakimi prawami rządzą się członkowie ANBU - scena z dobijaniem wrogów. Końcowa scena a w niej pokaz młodego, nie emowatego Saska, oraz (choć na krótką chwilę) Shisuiego to dwie kolejne perełki tego odcinka!^o^ Następny odcinek zapowiada coś naprawdę bardzo interesującego, zobaczymy jak to będzie pokazane z innej perspektywy;>
  PODSUMOWUJĄC: W sumie wszystko mi się podobało. Trochę śmiechu i sielanki, które stopniowo znikają z ekranu na rzecz poważniejszych, smutniejszych wątków. Kolejno czeka nas wewnętrzna walka człowieka i jego wewnętrznych ,,bram'' moralnych. Podobnie jak to było dotychczas z Kakashi, tak teraz skupimy się na Itachim. Jedynie scena ,,śmiechu'' (czy co to tam było O_o) tej babki w masce antycznego diabła, gdy Guy i jego przebojowa ekipa (emeryt i dwóch świeżaków) odkryli spisek była...dziwna^ ^"

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 357 : 9+/10

  Senpuu w potrzebie i szlachetny czyn:
  Ohh no tak koszty koszty i jeszcze raz koszty. Nie ma nic na ślinę:c Jak to dobrze, że znalazły się i dotacje. Rad jestem też tego czynu o którym napisaliście. Bardzo, ale to bardzo miło ze strony tego tajemniczego mieszkańca naszej wioski, że tak postąpił^^ No widzicie ja nie jestem zfejsbukowany i też nie doinformowany w niektórych kwestiach^ ^"

  Shisui, witamy Cię na pokładzie!:
  No no no, mamy już co raz więcej postaci w grze, bardzo mnie to cieszy:) Zwłaszcza, że o Shisuim wiemy tyle, że był twardzielem, dobrym przyjacielem, ma super prze skubane oczka i jest pomysłowy. Miło by było nim pokierować to tu to tam w grze. Genialny pomysł z jego dodaniem;)

  No to to by było na tyle, ja mykam niebawem spać. Dobranoc wszystkim!^^

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • RiinUchiha
  RiinUchiha

  Stanowczo nie tego się spodziewałam po nowym endingu i openingu. Pierwsze wrażenie jakie odniosłam było: "Zaraz, zaraz... A oni przypadkiem nie pomylili jednego z drugim???". Stanowczo jeżeli już coś, to ten ending powinien być openingiem.

  Jeżeli chodzi o odcinek, to wielka szkoda że dalej są fillery, ale z drugiej strony, ten był o Itachin, i w dodatku o tym czego jeszcze nie było. PS: ktoś wie kiedy anime wraca na "prawidłowe" tory???

  Ta gra staje się z dnia na dzień coraz bardzie kusząca ^_^ Na pewno ją kupię.

  Są rzeczy jakie mnie drażnią, i są rzeczy jakie mnie drażnią na tyle, że aż podniecają i stają się nałogiem. Wiesz o czym mówię?
 • Tom0o
  Tom0o

  Mam dziwne wrażenie, że Kishimoto jakimś cudem słucha naszych próśb :D. Chcieliśmy by Kakasz więcej ukazywał się w masce ANBU? - Pach mamy ! Chcieliśmy w końcu jakiś konkretów odnośnie wyjaśnienia zapomnianych wydarzeń w fabule ? - Pach! mamy pięknie zapowiadającą się opowieść o intrydze klanu Uchiha, Shisuim i... tym co dostrzegł Itachi na kamiennej tablicy :).

  Zdecydowanie udany chap.

  Mam dziwne wrażenie, że Kishimoto jakimś cudem słucha naszych próśb :D. Chcieliśmy by Kakasz więcej ukazywał się w masce ANBU? - Pach mamy ! Chcieliśmy w końcu jakiś konkretów odnośnie wyjaśnienia zapomnianych wydarzeń w fabule ? - Pach! mamy pięknie zapowiadającą się opowieść o intrydze klanu Uchiha, Shisuim i... tym co dostrzegł Itachi na kamiennej tablicy :).

  Zdecydowanie udany chap.

  Ps. @Mencio na necie ukazał się przetłumaczony skan :)

  Omae wa yowai.. Naze yowai ka?
 • Itama
  Itama

  Odcinek fajny. Zawiodłam się na openingu, nie podobał mi się, a co do endingu był lepszy.
  A co do gry,zapowiada się świetnie i z niecierpliwością czekam na więcej informacji.

  "Tak długo jak mam piasek, mogę robić wszystko”- Gaara
 • bujakasza
  bujakasza

  Opening strasznie brzydki, widziałem ładniejsze fanowskie wersje na YT...
  Ending zdecydowanie lepszy pod względem graficznym, ale obie piosenki do kitu. Zawiodłem się.