Naruto Shippuuden 407 – Sekretna technika klanu Yamanaka

W dzisiejszym odcinku poznajemy sekret klanu Yamanaka. Co prawda wiemy, że Ino przed egzaminem na chuunina szkoliła się pod czujnym okiem Piątej Hokage, to jej ród skrywa jeszcze inny sekret. Czy mimo to nie będzie w stanie stawić czoła swoim przeciwnikom na pustynnym polu walki? Chyba nie będzie musiała korzystać z pomocy swojej odwiecznej rywalki o względy Sasuke, Sakury, co?

naruto shippuuden 407

Naruto Shippuuden 407 – EN Online

Naruto Shippuuden 407 – Napisy PL

Komentarzy: 7 09 Kwiecień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Konnichi-wa! ૮(ㅍ◞◟ㅍ)ა

  ANIME:
  A ten oddział trzech osób,
  chciał znaleźć swój sposób.
  Zaatakować z nienadzka,
  Ale co to? Zasadzka!
  W tym szaleństwie jest metoda,
  być niewidzialnym to wygoda.
  Zaatakowano ze stron dwóch,
  trzeba im to przyznać: Niezły ruch.
  Czego oczy nie widzą, sercu nie żal,
  wnet już miał się rozpocząć bitewny bal.
  Gdy nagle Ino do akcji wkroczyła,
  swym zdolnościom i załodze wygraną powierzyła.


  Dobry odcinek jeśli chodzi o akcję, choć jak zwykle słaby pod względem dynamiki i tego ,,czegoś'' co miały początkowe serie. Miło było na odmianę nie oglądać kolejną trójkę pokemonów vs. nasi Konoszańscy wyidealizowani przyjaciele. Była to walka bez krętactw, czysta, a na końcu wzajemnie się wyleczyli, pożartowali i rozeszli się honorowo. Tak trzymać! >u< Przypadła mi do gustu technika niewidzialności, a Ino wreszcie nie darła kotów z Sakurą o byle pierdoły, a wspólnie dawały radę, a i tłusta masa Chouji się przydał. ;) Nie mam większych zastrzeżeń co do samego pomysłu jak i rozwiązania akcji. Szkoda tylko tej jakości, dynamiki i wstawek pokroju ,,wspomnienia we wspomnieniach''. Tego ostatniego najbardziej nie lubię. Incepcja zas***... >w>"
  PODSUMOWUJĄC: Zgrabnie poprowadzona akcja od początku do końca. Moja wiara w uczciwych ninja PO ZA terenem Konohy została przywrócona. Krótko, miło i na temat, czyli to co lubię najbardziej w fillerach. :D Następny odcinek zapowiada się tak sobie, z kolei następne następne - Dość intrygująco. ;)

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 407 : 8/10 (w skali fillerowej oczywiście. :P )

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • ShinjiUchiha
  ShinjiUchiha

  @Oroczimarke

  Dziękuje Oroczimarke :D Wyjaśnione XD

  "Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata." ~ Itachi
 • Oroczimarke
  Oroczimarke

  @ShinjiUchiha

  Karin była jedną z podwładnych Orochimaru, więc jak Sasuke pobierał nauki u Orosia to rzeczą naturalną jest to że podróżował po różnych laboratoriach, gdzie zapoznał przyszłych kompanów Hebi.

  "Sasuke, twoje ciało jest moje..."
 • ShinjiUchiha
  ShinjiUchiha

  W next odcinku jak wiemy pojawi się Saske i Karin.
  Skoro te fillery są o tym co się działo pomiędzy pierwszą serią i Shippuuden... to co tam Karin robi? XD

  "Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata." ~ Itachi
 • DarkStella
  DarkStella

  Odcinek fajny.Dużo się działo.
  Jutsu wytłumienia dźwięków mi się spodobało.
  Ciekawi mnie, dlaczego we wszystkich odcinkach 2 etapu są same sojusze.

 • shaddy
  shaddy

  Tak trochę z innej beczki, ale od 13 kwietnia będzie promocja gier w Biedronce i będzie "Naruto shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 full burst" na PC, za 19,99 zł jakby ktoś chciał :)

 • hajelon
  hajelon

  Chyba jeden z lepszych fillerów tego arcu, prawie cały czas coś się działo, było dużo akcji i walki. Ameno mi się spodobała, nie tylko dzięki jej walorom, ale też dzięki ciekawym technikom, suiton to mój ulubiony żywioł, więc przyjemnie mi się oglądało jej techniki. Ino też mi się w tym odicnku podobała, teraz widze, ze naprawde może być pomocna w walce, zaimponowałą mi (oczywiście wiem że to tylko filler). ogólnie spoko odcinek, podobał mi sie tak samo, jak ten z walką lee i shiry. Ta druga runda strasznie się przeciąga, tak czekałem na indywidualne walki w trzecim etapie, ale skoro to oznacza drugie tyle fillerów, to chyba wolałbym, żeby trzecią runde pokazali off screenowo, albo w jakimś skrócie :/

  "Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."