Naruto Shippuuden 410 – Konspiracja przechodzi do działania

Drugi etap egzaminu na chuunina powoli dobiega końca. Organizatorzy są przekonani, że tym razem nic nie zakłóci przebiegu testu, jak to miało miejsce w pierwszej serii Naruto. Sam Gaara stara się mieć oko na wszystko. Niestety, to byłoby zbyt piękne. Są na tym egzaminie osoby, które za wszelką cenę chcą go przerwać, kierując się własnymi pobudkami. Oczywiście na celowniku jest Gaara, co może mieć związek z zamkniętą w nim Ogoniastą Bestią.

naruto shippuuden 410

Naruto Shippuuden 410 – EN Online

Naruto Shippuuden 410 – Napisy PL

Brak Naruto Gaiden

W tym tygodniu musimy obejść się bez nowego rozdziału Naruto Gaiden. Wszystko za sprawą obchodów związanych ze Złotym Tygodniem, który, jak co roku, ma miejsce w Kraju Kwitnącej Wiśni na początku maja. Za to już za tydzień – 7. maja możemy liczyć na drugi czapter!

Komentarzy: 7 02 Maj 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  @Sakurcia-chan
  Dzięki wielkie! :D
  Tam był błąd w 10 linijce, bo ma być ,,gestu'', nie ,,gest'' jakby co. Gomen. >.<

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • sakurcia-chan
  sakurcia-chan

  @Eriessette
  Świetne wiersze :D

 • Eriessette
  Eriessette

  Konnichiwa! \/(¬0¬)m

  ANIME:
  Wszyscy biegnący ze zwojami w rękach,
  przetrwali wzmagania w prawdziwych mękach.
  Walczyli o swoje racje zaciekle,
  stosując swych mistrzów wskazówki w tym piekle.
  Szanse skreśliły wnet nieprzewidziane sytuacje,
  powodując wśród przeciwników chwilową anulacje.
  Niektórzy się schronili, inni na żywioł chcieli,
  lecz prawdą jest, że nic przy tym nie widzieli.
  Dobiega oczekiwany koniec wielkiego testu,
  ze strony Gaary wymagało to nie lada gest.
  Gdy burza piaskowa dookoła dzika,
  by uratować uczniów z kwatery swej znika.


  To jeden z odcinków, gdzie generalnie nic się nie stało, a zarazem ciągle coś się działo. :D Na plus burza piaskowa. Wyszła tak realistycznie jakby ktoś zrobił kopiuj wklej jakiegoś gifa z prawdziwą burzą do tego odcinka. :p Wreszcie pokazali wszystkich uczestników tak jakby ,,naraz''. Już mnie zaczynało nużyć pokazywanie co to się takiego ,,ciekawego'' dzieje wśród poszczególnych osób. Fajnie też ukazana scena dialogu między tym dziwnym elfem, a tą podróbką one punch mena. ;D Szkoda, że nic ciekawszego nie dowiedzieliśmy się o Fuu, bo na niej najbardziej mi zależało. Sądząc o zapowiedzi następnego odcinka długo nie zawita w tym anime, szkoda, bo ona to taki drugi Naruto, z kolei ta scena w lesie co ją własnym ciałem osłonił tej jej przystojny guru, król kuców to bardzo mi przypominała rozdział 1, akcja w lesie z Naruto i Iruką. ^^
  PODSUMOWUJĄC: Dobrze się to oglądało, ale nie ukrywam lekkiego zawodu całokształtem. Miło, że odpuścili już sobie pokazanie co się działo u innych zawodników, ważne, że dali kilka akcji z naszą ,,dziewiątką nowicjuszy'' i basta. ^^ Już niebawem po półrocznej przerwie. :D ... W sumie zapomniałem na czym skończyliśmy, eh. W takim momencie przerywać. ._."

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 410 : 8/10

  Brak mangi:
  To akurat nie jest zaskoczenie. Wiedziałem, że jej nie będzie. ^^ W sumie już jutro kolejna część, więc piszę mało aktualny post. >0>" Muszę wrócić do komentowania tuż po wydaniu odcinka/chaptera. >o<"

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • Dark-Angel
  Dark-Angel

  @wiktoria.pajak.319 Ja wiem o tym, miałem na myśli kolejny chapter Naruto Gaiden. :)

 • wiktoria.pajak.319
  wiktoria.pajak.319

  @Dark-Angel chaptery to są w mandze odcinki sa w anime

 • agna
  agna

  Ech :P i znów czekamy z niecierpliwieni na kolejny rozdział ;)

  ~Okashiro yo seimei yo!~
 • Dark-Angel
  Dark-Angel

  Odcinek całkiem fajny, a na kolejny chapter już nie mogę się doczekać co zobaczę. :D