Pora na część drugą idealnego świata, w którym wszyscy przybijają sobie żółwiki. Czy aby na pewno? Sen Pszczoły ukazuje nam wszystkich Jinchuuriki w jednym miejscu, którzy – chcąc nie chcąc – dalej są postrzegani jako odrzuty społeczeństwa. A przecież to dzięki nim osady były w stanie utrzymać się przy życiu… Widać nie tak łatwo jest się pozbyć tego, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Nawet we śnie.

Ale ad rem. O czym w dzisiejszym odcinku? Jinchuuriki stawiają czoła Akatsuki. Ich rywalem jest Sasori, którego już dawno nie widzieliśmy na ekranach. Miłego seansu!

naruto shippuuden 430

Naruto Shippuuden 430 – EN Online

Naruto Shippuuden 430 – Napisy PL

Komentarzy: 2 17 Wrzesień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo! (っ゚(∞)゚;)っ

  ANIME:
  Zgodnie z obietnicą dzisiaj pełny wierszyk o odcinku poprzednim jak i aktualnym. :D

  Trzeci w obłokach niezliczonych marzeń,
  zaczął dryfować poszukiwacz mocnych wrażeń.
  Ciemnoskóry raper łaknący wielkiej wspólnoty,
  chce z pomocą Jinchuuriki zniweczyć kłopoty.
  Już na jego pokładzie znalazła się ich czwórka,
  aż tu nagle Akatsuki stroszy na nich swe piórka.
  Dzięki sile, taktyce, zmysłowi i odwadze,
  zło wycofane mając bezpieczeństwo na uwadze.
  Cały oddział nikczemnie ruszył jak strzała,
  by chwała Gedo Mazo wiecznie już trwała.
  Tymczasem dziewiątka odmieńców siły połączyła,
  i koncentrując je na wrogu, jego plany wtem zniszczyła.


  Mnie również podobał się ten filler. ^^ Na reszcie historia w miarę spójna, w miarę wciągająca i w miarę... efektowna! :D Widzę, że teraz autorzy będą mieli wolną rękę w wymyślaniu i wypróbowywaniu w praktyce swoich chorych fantazji, których jeszcze do tej pory nie spełnili. :D I tak oto mamy alternatywne scenariusze, rzeczywistości, zachowania niektórych bohaterów (bardzo podobał mi się pomysł z Killerem Bee jako głównym protagonistą serii, który zachował swój charakter). Po prostu aż strach kiedy wznowią serię, skoro teraz mogą sobie pozwolić na na prawdę wiele. :D Może pod koniec za bardzo zaśmierdziało ,,Power Rengersami'', a Akatsuki niczym zespół R ,,znowu błysnął'', ale po za tym bardzo dobrze bawiłem się przy tych dwóch odcinkach. Ciekawe co nam jutro z Karin zaserwują. ;)
  PODSUMOWUJĄC: Gdyby wszystkie fillery były na takim poziomie to nie byłoby takiego marudzenia, znudzenia i porzucenia serii jak o miało miejsce w wielu przypadkach (i nie dziwię im się). Mam nadzieję, że tą serią (oby krótkich, bo też chcę już koniec serii zobaczyć w końcu po latach) naprawią niedobry posmak po ,,narutowych fillerach'' i w równie dobrym stylu doprowadzą ostatnie dwa arce do końca. :)

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 430 - 9+/10

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • dodocz88
  dodocz88

  W sumie nie wiem czemu ale... podobał mi się ten filler... Naprawdę :p

  "Nie ma nic wstrętniejszego niż muzyka bez ukrytego znaczenia"