Madarze udało się zabrać Sharingana Kakashiemu. Jego drugie oko się otworzyło, ale do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze jednego kopiującego oka, by w pełni obudzić w nim Rinnegana. Sakura zaś bije się z własnymi myślami, bo jednym ciosem może wykończyć opanowanego przez Czarnego Zetsu Obito. Tylko czy wtedy Sakura nie wyświadczy Madarze przysługi? Dzięki temu Uchiha będzie o krok od wprowadzenia w życie swojego księżycowego planu.

naruto shippuuden 425

Naruto Shippuuden 425 – EN Online

Komentarzy: 1 20 Sierpień 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo! ฅ(ٛ •௰•´ ٛ )꒭!

  ANIME:
  Niegdyś szanowany, dzisiaj marny pionek pana,
  oszukany do granic, w sercu pozostała rana.
  Już bez woli ognia poddał się skarb oddając,
  Juudara powrócił, oba swoje oczy posiadając.
  W międzyczasie mistrza ,,kopiuj'' wzięło na wspomnienia,
  dawniej zagubione dzieci, dzisiaj symbol ocalenia.
  Tak też zgodnie ze słowami wyrytymi w skale,
  zostawiając w tyle dawne myśli, smutki i żale.
  Zbrodniarz uniósł się nad ziemię zdejmując ciężką opaskę,
  zdążył zrzucić skały, oraz przebić na wylot laskę.
  Przystąpił do finału, przebudziwszy trzecie oko na czole,
  tak się stało, że po latach, wreszcie mógł narzucić jedną wolę!


  No prosz prosz. Dwa odcinki pod rząd trzymają w miarę przyzwoity poziom. Chyba pójdę po aparat i uwiecznię tą chwilę, bo jak kocham życie, do końca serii już więcej takiego cudu nie uraczę. ^^
  Co do akcji to brnie do przodu. Teraz jak w końcu docisnęli do tego Tsukiyomi to już powinno być z górki. :) Oczywiście zaraz po serii 20-odcinkowego fillera, w którym pokażą sen każdej ważniejszej osoby z osobna. Obstawiam: 9 ,,nowicjuszy'', paru ex nauczycieli, aktualnych kage + 2-3 postacie z innych wiosek, a żeby to nie kręciło się wszystko wokół Konohy. :) Zatem jeszcze jeden OP i dwa ED są raczej pewne. Podobała mi się muzyczka i wszystko co wydarzyło się po 17 minucie aż do końca. Z kolei nie podobały mi się wspomnienia Kakashiego. Mogli z nimi poczekać na potem. Byłby by bardziej ,,na odpowiednim miejscu''. :)
  PODSUMOWUJĄC: Niech zacznie się długo oczekiwana walka! Chcę mieć krew, flaki i latające laczki w powietrzu! >o<" Oups to nie to anime. T^T
  Ale powiem wam, że cieszę się z jeszcze jednej rzeczy: Bardzo irytował mnie design Madary po staniu się Juudarą. Dobrze, że to się niebawem zmieni. :)

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 425 : 9/10

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)