Naruto Shippuuden 439 – Dziecko z przepowiedni

Jiraiya postanawia pomóc Naruto okiełznać moc Dziewięcioogniastego. Zdaje sobie sprawę, że tylko w ten sposób chłopak będzie mógł pomóc swojemu kompanowi. A wyzwanie jakie przed nim stoi, na pewno nie należy do najmniejszych, w końcu ma do czynienia z najsilniejszym z Ogoniastych Bestii.

Tymczasem Shikamaru, Sasuke i reszta adeptów stoi przed trudnym wyborem. Muszą zdecydować, czy odpuszczą sobie misję i wrócą do osady – bez swoich towarzyszy, czy jednak sprzeciwią się regułom i nie wrócą do wioski Liścia bez Naruto i Nejiego.

naruto shippuuden 439

Naruto Shippuuden 439 – EN Online

Naruto Shippuuden 439 – Napisy PL

Komentarzy: 3 27 Listopad 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  Ohayo! (/。\)

  ANIME:
  Opanować wewnętrzny gniew, sztuka to nie łatwa,
  Naruto opada na dno niczym dziurawa tratwa.
  Dopiero wizja walecznych przyjaciół go ze snu budzi,
  ognisty zapał szalejącej besti w sobie sukcesywnie studzi.
  Przypomiawszy sobie o treningach z mistrzem, ojcem i hokage,
  wykorzystał wnet technikę odgrywającą tutaj najwyższą wagę.
  A tymczasem przyjaciele posłuchali serc wołanie,
  niech się mają na baczności wszyscy zamaskowani dranie.
  Lalek tysiące, a ich tylko garstka była,
  mimo to nie spotkała ich zguba i mogiła.
  Do akcji w ostatniej chwili wkroczył młody Uzumaki,
  posyłając wszystkich wrogów tam gdzie zimują raki.  Ach te walki Dżiraji z Narutełem. :D W sumie krótka, ale konkretna. Szkoda że tutaj białowłosy wyszedł trochę na... kretyna. ._. No bo serio. Jak można było pozwolić bez treningów, bez niczego, totalnemu lajkowi, który nie umie nawet opanować podstawowych jutsu uwolnić ukrytego demona, który jest 20 lvl-i wyżej i się dziwić, że twór owinął sobie małego wokół palca? ^ ^" Trochę to było dziwne. W sumie od tego momentu było tylko coraz dziwniej w tym arcu. Tak jakby nie wiedzieli jak to przedłużać i nagle chcieli skończyć wątek. Najpierw przez kilka odcinków powoli budowali sobie podłoże, które powinno się równie powoli rozwijać potem, a tu nagle hops Naruto musi ogarnąć opętanie, wyskoczyć, by pomóc przyjaciołom i jeszcze ośmieszyć całe Akatsuki za jednym zamachem. Aż się boję co wymyślą do tego next generejszyn o którym wspomnieliście Panowie. ;D
  PODSUMOWUJĄC: Powoli marnuje się kolejny potencjał na fajnie rozwijającą się historię. A mogli po prostu dać to co stworzył Jiraya w swojej opowieści. :) A jeśli to było na początku to... Kiepski początek. ^ ^" Bo z tego co słyszałem, później jest ciekawiej.

  OCENA KOŃCOWA ODCINKA 439 : 6/10

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)
 • Mencio
  Mencio

  @Artemis13 Najpewniej będzie to tylko mały spinnup - nic długiego.

 • Artemis13
  Artemis13

  Oj chyba jednak nie dadzą serii Naruto umrzeć: http://www.shonenjump.com/next_generation/index_tablet.html