Naruto Shippuuden 446 – Konfrontacja

Sasuke dotarł do Orochimaru, a Naruto udało się wyśledzić swojego przyjaciela. Zanim jednak Uzumaki staje twarzą w twarz ze swoim przyjacielem, dochodzą do straszliwe krzyki Uchihy. Przerażony nie wie, co się dzieje, a tymczasem Orochimaru naznaczył Sasuke przeklętą pieczęcią. Kiedy Naruto spotyka swojego przyjaciela, dochodzi do konfrontacji. Młody Uchiha zmienił się, co dostrzegł lisi chłopak. Między dwójką znajomych dochodzi do ostrej wymiany zdań, która szybko przerodza się pojedynek.

naruto shippuuden 446

Naruto Shippuuden 446 – Napisy PL

Naruto Shippuuden 445 – Pościg

Sasuke opuścił wioskę i udał się w kierunku kryjówki Orochimaru. Naruto – jak to Naruto – postanowił sprowadzić swojego przyjaciela do domu. Z początku chciał w pojedynkę sprostać temu zadaniu, ale Shikamaru postanowił się do niego dołączyć. Później kolejni shinobi Liścia dołączyli do grupy pościgowej. Już od samego początku poczuli, że nie będzie to łatwa misja, ponieważ zaraz za murami osady na drodze napotkali członków ANBU Korzenia, których zadaniem było powstrzymanie ich za wszelką cenę.

W tym samym czasie wzmagają się ruchy Akatsuki. Przez kilka lat od ostatniego spotkania z Nagato, Yahiko i Konan sporo się zmieniło. Trójka byłych uczniów Jirayi wstąpiła do mrocznej organizacji. Czyżby Akatsuki zaczynało wprowadzać w życie plan polowania na Ogoniaste Bestie?

naruto shippuuden 445

Naruto Shippuuden 445 – Napisy PL

Komentarzy: 0 28 Styczeń 2016