Naruto Shippuuden 449 – Zjednoczone Siły Shinobi

Od ataku Paina na Kohonę mija kilka miesięcy. W tym czasie do shinobi dotarła informacja o śmierci Orochimaru. Jest za nią odpowiedzialny Sasuke, który dołączył do szeregów Akatsuki. Shinobi na najwyższych szczeblach są przygotowani na najgorszy scenariusz – wspólnym wrogiem pięciu wielkich osad zostaje mroczna organizacja. W tym celu zawierają ze sobą pakt, dzięki któremu będą mogli stawić czoła nowemu wyzwaniu.

naruto shippuuden 449

Naruto Shippuuden 449 – Napisy PL

Naruto Shippuuden 448 – Przyjaciel

Naruto został uwięziony w podobnym księżycu co pozostali mieszkańcy Liścia. Gdy ten próbuje się z niego wydostać, Kushina odczuwa dziwne uczucie w brzuchu. Tak samo jak Naruto jest Jinchuuriki i ma w sobie zapieczętowaną połowę czakry Lisa. Matka wie, że jedynym sposobem na ocalenie życia mieszkańcom, jest oddanie swojej połowy mocy synowi, by ten mógł wypełnić przepowiednię Jiraiyi. Motyw znany z głównego kanonu mangi i wiemy jaki będzie finał tego wątku. Tym samym zbliżamy się do końca kolejnego fillerowego arca.

Tymczasem Sasuke przystępuje do działania. W pierwszej kolejności rozprawia się ze swoim nauczycielem. Gdy chłopak traci przytomność, zostaje przygarnięty przez Sasoriego, który w łatwy sposób przekonuje go do wstąpienia w szeregi Akatsuki. Kolejnym celem mrocznej organizacji jest atak na Konohę.

naruto shippuuden 448

Naruto Shippuuden 448 – Napisy PL

Komentarzy: 0 21 Luty 2016