Naruto Shippuuden 478 - Znak pojednania

W przeciwieństwie do poprzedniego odcinka, ten pozostawia poczucie niedosytu, zarówno od strony technicznej, jak i fabularnej. Widzimy koniec wojny i, wreszcie, konfliktu pomiędzy chłopcami.

Naruto Shippuuden 479 - Naruto Uzumaki!

To już koniec historii Naruto, nie licząc ostatniego rozdziału mangi, który przedstawiał historię 15 lat później. Wieczne Tsukuyomi znika, życie wraca do normy. Mimo że nie wykorzystano materiału z rozdziału 700, po endingu można zobaczyć jego ostatnią stronę.

Naruto Shippuuden 480 - Naruto i Hinata

Materiał z mangi został niemal wyczerpany, ale to nie powstrzyma twórców anime. Pora na fillery! Znów zobaczymy Naruto i innych jako małe dzieci. Dużo uwagi poświęcono klanowi Hyuuga.

Naruto Shippuuden 481 - Sasuke i Sakura

Po odcinku o dzieciństwie Naruto i Hinaty nadeszła pora przyjrzeć się przeszłości Sasuke i Sakury. Twórcy dali Nam niepowtarzalną okazję poznać relacje rodzinne młodych adeptów ninjutsu. Odcinek pokazuje początek przyjaźni i konfliktu pomiędzy Ino i Sakurą, inaczej niż zostało to pokazane w pierwszej serii. Możemy również przyjrzeć się ponownie relacjom Sasuke z rodzicami i bratem.

Komentarzy: 2 31 Październik 2016
  • Jolek73
    Jolek73

    Witam
    Mam pytanie: planuje wyjazd do Japoni z 2em dzieci (13 I 8). Co polecacie, jakie miejsca? Chcemy zobaczyć prawdziwą Japonię. Planujemy wyjazd na wiosnę. Będe wdzięczna za każdą rade.