Naruto Storm 4: Drużyna 7, Uchiha, Hyuga, Gai - Gameplaye | Perfect Susanoo

Naruto Storm 4: Drużyna 7, Uchiha, Hyuga, Gai - Gameplaye

Witajcie, mamy dzisiaj dla Was gameplay z wieloma postaciami z Naruto Storm 4. Poniżej dajemy Wam znaczniki czasu, żeby łatwiej można było odnaleźć interesującą was walkę:

 • 00:00 Hanabi Hyuga, Neji Hyuga, Hinata Hyuga vs Itachi Uchiha, Shisui Uchiha
 • 04:59 Kakashi Hatake, Maito Gai vs Team 7 (Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno)
 • 08:48 Obito Uchiha, Madara Uchiha vs Team 7 (Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno)
 • 14:21 Madara Uchiha, Hinata Hyuga vs Might Guy, Neji Hyuga, Hinata Hyuga

Uchiha Itachi i Uchiha Shisui - Perfect Susanoo

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Masashi Kishimoto na potrzeby Naruto Storm 4 stworzył ulepszone (nie występujące w mandze) wersje Susanoo dla niektórych członków klanu Uchiha. Poniżej przedstawiamy jak te formy będą wyglądać:

Komentarzy: 1 15 Listopad 2015
 • Eriessette
  Eriessette

  A w tym temacie cóż mógłbym dodać. ^u^"

  Gejmpleje i perfekcyjne Susany:
  Fajnie jest tak sobie pograć po tym jak się zapoznało z całą historią i skończyło mangę. :D Anime trochę do bólu przeciągają, ale zawsze można zrobić skłon w stronę gier i na chwilę sobie przypomnieć, czym są prawdziwe potyczki w ,,Naruto''. ;) Mimo że można wygrać nawet najsłabszą postacią z najsilniejszą, ale to normalne w grach tego typu. :P
  Fajnie wyglądała walka Obito i Madary z T:7
  No proszę ulepszone formy. Ciekawe czy będą się one w takim układzie wliczać w kanon, czy też nie? :D Powoli się to zaczyna robić jak DB - Nigdy nie wiadomo co jest kanoniczne, a co nie. ^ ^"

  Dzięki Dragon Ball dowiedziałem się, co to anime (choć nie do końca, bo wcześniej był Slayer, detektyw Conan :D). Dzięki Umineko no Naku Koro ni wreszcie wiem, że nie tylko ja jestem zdrowo stuknięty ^o^ A dzięki Naruto...tu wypowiem się na koniec ;)