Naruto Storm 4 - perspektywa Sasuke, prezenty pre-orderowe, pokaz możliwości postaci

Naruto Storm 4 - Perspektywa Sasuke

W sieci pojawiły się nowe skany z informacjami o Naruto Storm 4. Najważniejszą informacją jest opcja gry fabularnej nie tylko z perspektywy Naruto ale również Sasuke. W wątku fabularnym będzie nam więc dane walczyć Sasuke przeciwko Hashiramie. Wprawdzie walki takiej nie było w mandze, jednakże tutaj scenarzyści postanowili rozbudować spotkanie Sasuke z wcześniejszymi Kage Liścia. Takie rozwiązanie ma najpewniej służyć interakcji gracza z wątkami fabularnymi (a nie tylko ich oglądaniu). Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Informacje o preorderze

W grze będziemy mieli do dyspozycji wersje Naruto, Sasuke, Sakury i Hinaty z The Last: Naruto the Movie. Jednak ich odblokowanie może nie być łatwe. Inaczej jednak będzie jeśli chodzi o graczy którzy zamówią pre-order. Oni te postacie będą mieli odblokowane od razu. Dodatkowo dostaną Mistrza Sześciu Ścieżek, Boruto i Saradę - czy jednak dla tych trzech postaci warto ryzykować i zamawiać pre-order? Oceńcie sami.

Pokaz możliwości postaci z gry

Poniżej prezentujemy zestawy ruchów dwóch najważniejszych postaci gry. Czy jest coś nowego w porównaniu z poprzednią grą? Sami zobaczcie!

Sasuke Uchiha

Naruto Uzumaki

Komentarzy: 0 07 Sierpień 2015