Redakcja Senpuu.net ogłasza nabór do redakcji. W ostatnich tygodniach w naszym składzie doszło do kilku zmian personalnych. Z funkcji naczelnego zrezygnował Buster, co wiąże się rzecz jasna z odejściem z portalu... Szkoda, bo miał ogromny wkład w rozwój Senpuu.net (zwłaszcza v5) za co bardzo mu dziękujemy. Zaraz po nim na moje biurko trafiła rezygnacja Wukonga (dawniej Kyuubiego). Newsmanem był dobrym i to dzięki niemu, mogliście oglądać odcinki online (choć obiecał w miarę możliwości dalej pomagać przy uploadzie). Również dzięki! :)

W związku z tym ogłaszamy nabór na Newsmanów. Chcemy nadal jako pierwsi informować Was o nowościach ze świata Naruto, czy jakiś ciekawostkach z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie szukamy osób do pisania krótkich zajawek, rozdziałów mangi czy odcinków anime, a kogoś w rodzaju „dziennikarza”, którego zadaniem będzie szukanie w Internecie perełek dotyczących uniwersum Naruto i nie tylko. Wszystko z myślą o Was ;).

Każdy, kto czuje smykałkę do pisania i posiada swoją bazę linków, skąd czerpie najświeższe niusy, może zostać „obywatelskim dziennikarzem” wioski Senpuu.net. Wystarczy, że przyślesz nam próbkę swojego tekstu, a jako „CV” podrzucisz zbiór linków, z których masz zamiar korzystać. To pozwoli nam na weryfikację Twojej kandydatury. Czekamy na kreatywne i samodzielne osoby ;).

Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt@senpuu.net, a w tytule prosimy wpisywać „Newsman”.

Na stanowisko Newsmana mamy dwa wakaty.

Komentarzy: 2 17 Kwiecień 2012
 • Mencio
  Mencio

  @Taga

  Utworzono: 2 lata temu

  Utworzono: 2 lata temu - ale jeśli jesteś chętna to spróbuj - napisz na kontakt@senpuu.net
 • Taga
  Taga

  Nadal aktualne? ;)

  `Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.